[]

Mersin Yenişehir 50. yıl mahallesi nasıldır

Merhabalar,

Burada kiralık müstakil bir ev beğendik ama Mersin'i hiç bilmediğimiz için emin olamadık. Evi ve mahalleyi görmeye gitmeden önce buradan bir sormak istedim. Bu civarları bilip de yorum yapabilecek olan var mı? ev toros koleji yakınlarındaymış.

Beklentimiz sessiz, sakin ve nispeten güvenli olması. arabamız olduğu için ulaşım kısmı sıkıntı değil.

şimdiden teşekkürler.

 
Yenişehir’dekiyse iyidir.
Orası toros koleji değil de dev metro gross marketin civarı olmalı. Emin olmak için maps’ten baktım çünkü. Bu metronun oralar, Limonluk mh. , fuat morel civarı Yenişehir iyidir.

  • helena  (08.06.21 22:26:04) 
@helena evet haritada metro markete 700 metre uzaklıkta görünüyor. metro da yakınmış galiba.

teşekkürler cevap için.
  • hobolo  (08.06.21 22:32:09) 
Gayet guzel bi yer. Emniyetli. Sessizlik sakinlik icin yanina yoresine bakilmali. İyi gunlerde oturun.


  • dedim ben sana  (09.06.21 13:10:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.