Hangi ikinci el iPad?

selam. sadece tarayici-youtube-mail okumak icin kullanmalik ipad bakiyoruz. tamamen tablet amacli kullanilacak yani. ekran boyutu da cok onemli degil acikcasi. Fakat 2-3 sene daha sorunsuz kullanilsin istiyoruz. beklenti yuksek olmadigi icin ikinci el bakalim diyoruz ama ipad modelleri cok karisik, hangilerine odaklanmak lazim ikinci el ipad ararken? sifir almaya da gerek yok, en eskilerinden de olmasin dersek? tesekkurler.

Bahsettiğiniz senaryoyu air 2 den itibaren çıkan çoğu ipad karşılar. (air 2 aldığınızda güvenilir bir servis ile deji marka batarya taktırırsanız (250 lira civarı) 5 sene it gibi çalışacaktır)

Bataryasını ben ellemeyim 2 yıl temiz gitsin derseniz için Düz ipad 5. nesil sonrası bir ipad daha mantıklı olabilir. (5 6 7 ve 8. nesil güncele kadar) (air mini pro olmayan ipad 5th generation 2017 ve sonrası)

yeni air ve pro'lar hem pahalı hem de bahsettiğiniz görevler için overkill olacak.
  • hedep  (07.06.21 14:42:07)
İkinci el iPad pro 10.5 64 gb almak isterseniz ilan için duyuru açmıştım. Fotoğrafları inceleyebilirsiniz açtığım ilandan

  • bir fincan kahve ile film izlemek  (07.06.21 14:49:23)
6. nesil kullanıyorum. alırken 0 almıştım. Baya memnunum. Ayrıca office uygulamalarının 10 inç altına bedava olduğunu duymuştum. 6. nesil 9.7 şuan office uygulamalarını da rahatlıkla kullanıyorum.

  • zimbirik  (07.06.21 14:57:24)
Ben 2014 veya 2015'te ipad air almistim sifir. Hala daha rahat kullaniyorum. Fikir olmasi acisindan yazdim.

  • invictae  (07.06.21 16:56:50)