Kadıköy/istanbul gelinlikçi tavsiyesi

Merhabalar,
Kadikoy söğütlüçeşme civarı gelinlik bakacağım bu hafta sonu. Çok fazla seçenek var tabi ama pandemiden dolayı cok fazla dolaşmak da istemiyorum. Sizin gittiğiniz, tavsiye edebileceğiniz bir gelinlikçi var mı? Tabi illa ki kadıköy olmasına gerek yok, istanbul ici de olabilir. Ve düğüne 1.5 ay kaldı, birkaç kişi geç kalmışsın dedi ama bilemedim:((

Bu arada Kadikoyde aysira, esra ozcan ve casa weddinge girmeyi düşünüyorum:)

Simdiden teşekkürler

ben dugunden 1 ay once almistim. ozel diktirmiyorsan ve ekstra tadilat gerekmeyecekse aylar oncesinden almaya gerek yok bence. yalniz simdi dugun sezonu aciliyor fiyatlarin artma durumu olabilir, oradan gol yeme ihtimalin var. ben aysira'dan almistim. kadikoy subesinde deneyip fatih subesinden aldim. cok şık modelleri bence. bir de altiyol sagli sollu gelinlikci dolu aysira'da tum gun gecirilebiliyor gerci ama vakit kalirsa altiyol'a da cikabilirsin.

  • in vino veritas  (03.06.21 23:56:18)
Esim doree'den almisti. Sonrasinda bir arkadasimin esi daha aldi hatta, memnunduk - memnunlardi.

  • fakyoras  (03.06.21 23:56:41)
kadıköy değil ama buraya kefilim. yani sahiplerini tanıyorum. iyi iş yaparlar.

nuansmoda.com

www.instagram.com
  • evimin paspasi  (04.06.21 00:00:51)
Ben Mila'dan aldım 4 sene önce ve çok memnun kaldım, çok güzel bir gelinlikti. Normalde hazır modellerden deneyip, beğendiğinizi istediğiniz değişikliklerle üzerinize diktiriyorsunuz ama hazır da alabilirsiniz sanıyorum.

  • gmzo  (04.06.21 07:44:14 ~ 07:44:27)
diktirecek misiniz yoksa hazir mi alacaksiniz? ben bagdat caddesi oleg cassini'den hazir almistim, 2 kere de tadilata gitmistim.

  • orange coffee  (04.06.21 12:37:18)
1,5 - 2 ay sonra düğünümüz var.

yeni sezon gelinliğini, bağdat caddesi'ndeki oleg cassini'den çok da güzel bir fiyata aldık.
  • hooiken  (04.06.21 13:10:38)
Hazır almayi düşünüyorum.

Oleg cassiniyi düşündüm ama fiyat olarak tuzlu mu olur diye kaçındım açıkçası:/
  • livaist  (04.06.21 15:21:19)
Aysira fabrika satış mağazası var googlea yazarsanız bulabilirsiniz. Arka sokaklarda kalıyor biraz, o caddedeki aysira değil yani. Oraya da bakın derim.

  • hrvl  (04.06.21 16:04:59)
cadde uzerinde aysira var miymis ben onu kastetmemistim bu arada benim dedigim de fabrika satis magazasi olan.

  • in vino veritas  (05.06.21 14:02:21)