uyap bilirkişi raporu

uyap'a konmuş bir bilirkişi raporu var fakat sadece 1. sayfası görünüyor. tümünü göremiyor muyuz? görmek için tebligatı mı beklemek gerekir? teşekkürler.

Tarayan memur sadece ilk sayfayı taradıysa sadece ilk safya görünür... indirdiğiniz evrağın formatına bakın, tiff olarak yüklendiyse uygun programla diğer sayfaları da görürsünüz...

  • arpaci kumrusu  (31.05.21 11:33:29)
kullandığınız programa göre sadece ilk sayfası görünüyordur.

"windows fotoğraf görüntüleyicisi" ile açarsanız sorun çözülür.
  • arma aski  (31.05.21 11:36:05)
@arma aski

tam tersi windows'unki ilk sayfayı gösteriyor. irfanview ile açtım bütün sayfalar göründü.
  • false pretension  (31.05.21 11:41:36)
@false pretension

"fotoğraflar" ile açarsanız tek sayfa görünür, "windows fotoğraf görüntüleyicisi" ile açarsanız tüm sayfalar görünür. yıllardır bu uygulama ile çalışıyorum. sorununuz çözülmüş zaten, kolay gelsin.
  • arma aski  (31.05.21 11:44:45)
gerekli programlar kısmından "uyap doküman editörü"nü yükleyin hocam.

  • kibritsuyu  (31.05.21 14:02:49 ~ 14:03:32)