Marketten sık sık aldığınız yiyecekler ve içecekler

Marketten sık sık aldığınız yiyecekler ve içecekler neler? Ben genelde yeşillikli Lays, Doritos Turca, limonlu Lipton ice tea alıyorum. Sizin markete girdiğinizde sık sık ya da mutlaka aldığınız neler var? Şu an markete girseniz neler alırdınız?

Eti antep fistikli uzun stick cikol
Eti kare kakaolu biskuvi cayla fena oluyor
Madiren eti brownie klasik kek tek porsyonluk olandan

Baska aburcınut pek tuketmem. Cok nadiren baska seyler
  • exlibris  (23.05.21 17:41:24)
Su, ayran, süt.
Peynir, kaşar çeşitleri.
Meyve, sebze.
Bunlar her alışverişimde olur.
  • ruhen hastayim ben  (23.05.21 17:43:26)
muz ayran genelde sık sık alıyorum.
onun dışında gözüme hoş gelen abur cubur vs.

  • fff02561  (23.05.21 17:44:57)
Abur cubur bayadır almiyorum.
Maden Suyu ve süt alıyorum.

  • 2027  (23.05.21 17:46:52)
Muz, süt, maden suyu, ananaslı maltana, çilekli milka.

  • Josephine.  (23.05.21 17:58:40)
Konserve misir ve kapya biber, visneli dankek.

  • dedim ben sana  (23.05.21 18:02:29)
Su an markete gitsem cikolatali ikram ve probis alirdim.

  • j r r tolkien hayrani  (23.05.21 18:07:04)
Bitter çikolata ve lifalif'in yulaf topları mutlaka sepette oluyor.

Meyve illa ki olur.

Bir de çok çabuk midesi bulanan bir insan olduğum icin her gittiğimde bir paket de olsa tuzlu çubuk kraker alırım. Çantamda, iş yerinde cekmecemde, evde hep vardır.
  • fraise  (23.05.21 18:11:06)
Kinik soda, varsa cilek, elma, dondurulmus baget ekmek, antep fistigi, eker gunluk sut, kurkahveci mehmet efendi turk kahvesi, cubuk kraker.
Bu grup fix aldiklarimiz haftada 2 kez ortalama.

  • somethinginthewayshemoves  (23.05.21 18:20:51)
beypazarı ve perrier maden suyu sürekli alırım çünkü düzenli tüketiyorum.
evde varsa bile nasılsa içiliyor diye fazladan alıp yedeklerim.

yeşillik muhakkak her alışverişimde oluyor.
ihtiyaca göre bazen bir demet maydanoz, bazen taze soğandan naneye kadar.

mevsiminde nar (varsa hazır ayıklanmış olanlarından), çilek ve kavun her alışverişte olmasa bile, iki ya da üç alışverişte bir muhakkak olur.
  • blatta hiberna  (23.05.21 18:33:04 ~ 18:33:55)
Aaa kimse sakiz yazmamis. Ben sakizi da cok alirim :)

  • e mice  (23.05.21 18:55:31)
maden suyu, beyaz-kırmızı et, yumurta, süt, muz

abur cubur türü aldığım ay çekirdeği ve kabak çekirdeği var.
  • zoghurt  (23.05.21 19:00:23)
Kefir, şarap, kırmızı et, yulaf, lor, ezine, fındık, ceviz, cola zero, harnup pekmezi, domates, biber, roka... Diye gidiyor.

  • msb  (23.05.21 20:44:21)
beyaz leblebi

  • freebird5406_2  (23.05.21 20:46:19)
Maden suyu, peynir, tam bugday ekmek, yumurta, yogurt, sut, bazen sebze pazara gitmediysem, et&hindi, bitter ciko, kuruyemis

  • bradshaw  (23.05.21 21:11:50)
Altınkılıç kefir, exotica portakal, tipi dil peyniri, çitliyo çekirdek, köy biberi, yeşil zeytin, ekşi mayalı tam buğday ekmeği, beypazarı maden suyu

  • condom kurşunu  (23.05.21 21:44:07)
Nogger dondurma, sade maden suyu.

  • Amaranta ursula  (23.05.21 22:34:42)
çubuk kraker ve etibör

  • photo85  (23.05.21 22:36:05)
bi' kişi de bira yazmamış mı yoksa ben mi göremedim.

Her gittiğimde alırım desem yeridir.
  • kumandanim  (25.05.21 19:14:36)