Denize girmek yasak mı?

Bir kampingte kalıyorum. Denize 100mt. Girsem ceza yer miyim?

Değil

edit: pardon ben hafta içi diye cevap vermiştim
  • freebird5406_2  (22.05.21 08:57:13 ~ 09:41:23)
Dışarı çıkma yasağı var. Denize girince dışarda olacağın için ceza yersin diye düşünüyorum.

  • himmet dayi  (22.05.21 09:24:43)
var. su an marmaristeyim plaj yapiyorum. bizim ameleler haric kimse giremiyor cunkum yassahh.
ben de girmedim hic. ama guneslenen ecnebiler falan var.

  • turbo sadık  (22.05.21 09:27:08)
Sanırım kampingte kalman da yasak.

  • habarbey  (22.05.21 09:50:00)
Ancak son genelgede şu yazıyor. Ben de parasını ödediğim bir campingte kalıyorum.

.4- Sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak olan süre ve günlerde konaklama tesislerinde rezervasyonunun bulunması (bedelinin tamamı ödenmiş olmak kaydıyla) vatandaşlarımız açısından sokağa çıkma ve/veya şehirler arası seyahat kısıtlamasından muafiyet sağlayacak olup bu amaçla seyahat edecek vatandaşlarımızın denetimlerde rezervasyon ve ödeme belgelerini ibraz etmeleri yeterli olacaktır.
  • hayaletimsi  (22.05.21 09:54:05)
Yasakmış polis geldi çıkarttı denizden. Yabancı turistseniz maske takmadan dolaşabilir ve denize girebilirsiniz. Türkler çıktı turistler güneşlenmeye devam etti. Welcome to turkey

  • hayaletimsi  (22.05.21 12:02:50)
Biz kimiz ki ? Denize girelim .
Aldığımız nefes bile haram

  • ycaycayca  (22.05.21 15:04:56)
Dışarı çıkmak yasak. Deniz evinin içinde değilse yazarlar reçeteyi.

  • bigbadabum  (22.05.21 16:02:27)