orijinal sıfır tuşlu telefon artık hiç kalmadı mı?

annem asla dokunmatik telefon kullanamıyor.

kullanılmamış, orijinal, garantili, güvenilir tuşlu telefon bulmak tamamen imkansız mı artık?
üreten marka hiç mi yok?

internetteki tuşlu nokia'ların genelde sahte ürün olduğunu duyuyorum, okuyorum hep.

Olmaz olur mu, cogu telefoncuda var.

Hatta hepsiburada'dan da link birakayim ornek olarak. www.hepsiburada.com

Ben de anneanneme boyle aldigim icin biliyorum, bizimki bu modeli kullaniyor :)
  • invictae  (16.05.21 23:17:29)
bazı şirketler bankaya girerken gelen sms'leri eski aptal telefonlarla alıyorlar.
tuşlu telefonlar asla piyasadan kalkmaz güvenlik endişesi sebebiyle.

  • aslindasorunumpsikolojik  (17.05.21 00:29:07)
ben de aynı endişeyi taşıyorum. internette satılan neredeyse bütün tuşlu telefonların değerlendirmelerini/soru-cevap kısımlarını okudum sayılır. bir adet yaşlı için bir adet de çocuk için alacağız.

satıcılar hep "garantisi biziz aağbii" tarzında konuşmuşlar. çok belli imei'nin patlayacağı. imei patlarsa bize yazın diyorlar. :d siz kimsiniz lan teröristler, imei patladıkça arkadaşla akraba olacağız çok belli. bir türlü içime sinen bir satıcı/telefon ikilisi bulamadım. parası neyse verip huzurlu alışveriş de yapamaz olduk.

ananeme aldım diyen arkadaş yorumları hiç okumamış sanırım. satıcılar ürüne çakma imei yapıp piyasaya salıyorlar. sürekli bir kelime oyunu dönüyor ortada. imei kayıtlı ama patlarsa arayın hallederiz :D e bu kayıtlı demek değil ki? sen bir dalavere yapmışsın, oltayı salmışsın. sazan avlıyorsun.
  • esmer  (20.05.21 08:04:04)
Bence endişelerinizde haklısınız. Telefonculardan alınmaz. Teknosa gibi mağazalarda tek tük olabiliyor. www.teknosa.com

  • jazzabel  (20.05.21 09:40:00)