patrona, kibarca aciklamam lazim.

Arkadaslar,
bana hic arkadasca davranmamis olan is arkadasim, vatsapta isle ilgili konusurken birden patronun özel numarasini verdi. 'ben ona sana numarasini verdigimi söyleyecegim, acil bir durumda arayabilirsin' diye de arkasindan yazdi ama ne konusu gecti ne de ben istedim.

bizim paron kaba, kötü birisi degil ama cok resmi ve soguk birisi.
kim olursa olsun ben hic kimsenin numarasini bu sekilde almak istemem, sonucta maili var, haftaya görecegim istesem sorabilirim yani. Zaten cok rahatsiz oldum bir de bu kizla aramiz iyi degil yani beni düsünüpte iyilik yapacak birisi hic degil.
ben bu isin altinda birsey ariyorum cunku biz kizla hic konusmuyoruz, birbirimizden hazzetmiyoruz da. bana naber nasilsin yazmis, sonra tel. numarasi+ ben söylicem. belki baska bir sey söyledi yani nerden bileyim.

simdi ben zaten adama mail atacaktim, bu durumu da belirtmek istiyorum, ama nasil yazacagimi bilemedim, simdi Coma olarak yazsam cok kaba yazacagim, kizi sucluyo gibi olacak o zamanda ben kötü olacagim. sinirlendigimi yansitmadan nasil bisey yazmaliyim?

tesekkürler

Dursun numara, kullanacak mısın ki? Kullanmayacaksan, bende numaranız var diye duyurmaya gerek var mı?

  • austra  (15.05.21 21:37:03)
Filanca kişi ben istemeden sizin telefon numaranızı verdi. Bilginiz dahilinde mi acaba? Size bildirmek istedim. Çünkü izniniz olmadan, dolaylı yollarla böyle bir şey yapmak kesinlikle istemem.

  • pro9it9is9  (15.05.21 21:40:39)
Numara dursun da, numara tekin bir kişiden gelmemiş ve patronla acaba ne konuşmuş.

  • pro9it9is9  (15.05.21 21:42:14)
patronunla dirsek temasın olsun, senden de duymasi lazım.

  • durgunfoton  (15.05.21 21:45:09)
merhaba xxx bey

.... (burada isle ilgili yazacaginiz seyleri yaziyorsunuz)

Bununla birlikte gorusunuze danismak istedigim bir konu daha mevcut: ekip arkadasim xxx acil bir durumda sizi arayabilecegimi ve paylasimi ile ilgili sizi de bilgilendirecegini belirterek cep telefonunuzu paylasmisti. Acil bir durumda cep telefonunuzdan ulasmami mi veya e-mail iletmemi mi tercih edersiniz?

veya

Ozellikle cep telefonunuzdan ulasmami tercih edeceginiz konular/durumlar mevcut mudur, goruslerinize danismak isterim.

gibi bir seyler olabilir belki.
  • la lykia  (15.05.21 21:48:25)