Eylulde tek basina tatil

Planim var. tum gun yuzup kitap okuyup sakin takilabilecegim bir yer arayisindayim, onerileriniz var mi?

ps: kadinim

Bunun için uzun yıllardır tek seçeneğim hillside in içindeki silent beach.gurultuye müsade edilmiyor,çocukları o bölüme almıyorlar.her zaman çok sakin oluyor.tek kelime konusmadan gunlerce yattığımı bilirim.

  • duptıs  (15.05.21 18:34:21)
Eylul sonu gibi olursa (15inden sonra)

Bodrum bile sessiz sakin.
Ama genel olarak datca diyebilirim
  • kuehles blondes  (15.05.21 19:09:47)
Kaş, su da hemen soğumamış olur

  • fildirfildir  (15.05.21 19:42:11)
Muğla da sarpedor butik otel. Mayıs sonunda gitmiştim. Yaşlı Alman turistler vardı yalnızca. Hem odaları şahane. Hem odalarının koca balkonlarının manzarası şahane. Hem kalabalık istese de olamıyor. Hem yemekler çok güzel. Zaten kişi sayısı sınırlı olduğundan öyle beş yüz çeşit yemek yok. Az ama çok lezzetli. İçecekler desen harika. Kokteylleri filan her şeyi ile çok güzeldi doğrusu. Birayı şişe ile veriyor. (bu bence mühim) Ama kum plaj filan arıyorsanız o yok. Direk suya iniyorsunuz. Kıyısı da yoktu sanırım. Ama onun dışında süper kafa dinlersiniz. Yer içersiniz.

  • a perfect lie  (15.05.21 20:01:34)
Kaş +1

Şimdiye kadar Türkiye sınırları içerisinde yaptığım en güzel deniz tatili eylül ayındaki Kaş tatilimdi sanırım. Hem gereksiz kalabalık yoktu hem su çok güzeldi.

Yalnız biz arabayla çok fazla koy gezerek yapmıştık ve bu haliyle güzeldi Kaş. Arabasız olacaksanız daha nokta atışı oteller falan daha iyi olabilir belki.
  • ms brownstone  (15.05.21 21:23:34 ~ 21:27:18)
ben bir sene önce çıralıda keyif pansiyonda kaldım. uzun zamandır bu kadar dinlendiğimi hissetmemiştim.. oldukça büyük ve sakin bir bahçesi var.. deniz de yurume mesafesinde.

  • omonia  (15.05.21 22:21:39)
kas sakin olur sanirim. denizi de o zamanlar iyi olur. datca'nin ve yukarisinin denizi serinlesir diye dusunuyorum.

  • fakyoras  (15.05.21 22:28:04)
Demre.

  • unabomber  (15.05.21 23:17:38)