eski sevgilinize iletisimi tumden kesmek istediginizi nasil soylersiniz?

insan gibi konusup anlasarak bitirdiginiz bir iliski sonrasi aramaya devam ediyorsa ama hatrini sormak icin aradim deyip, konusmayi uzatip iliskideki defterleri aciyorsa ve konusma sizi suclamaya donuyorsa

iletisimde kalmak istemediginizi de soylediyseniz, aramalarini acmamanizdan, donmememizden de anlamiyorsa, ulasmaya calismaya devam ediyorsa

bir de bu kisiyle komsuysaniz, sık sık ev cevresinde karsilasiyorsaniz

artik anlasin, aramaktan vazgecsin diye kesin bir dil ile son kez ne dersiniz?

Soğutmaya devam. Bu kadar ısrarcı birinin laftan anlayacağını sanmıyorum.

  • vizivozo  (13.05.21 12:27:21)
Kesin bir dille son kez istemediğinizi söylemek?

  • Mossy  (13.05.21 12:33:25)
Son bir kez açık ve sert bir şekilde istemediğimi tekrar söylerdim, rahatsız edici tavırlarına hala devam ediyorsa da her yerden engelleyip karşılaştığımda da görmemiş gibi yaparak elimden geldiğince kendimi ondan uzak tutmaya çalışırdım.

  • kedimedi  (13.05.21 12:43:30)
Komşu olmaya kadar aynısını yaşamıştım geçen yıl. Net bir dille ifade etmenize rağmen anlamamışsa görmezden gelin. Sizden bir tepki alamasın. Zamanla vazgeçecek.

Edit: @conanmaverick +1 arayı bozmadan, kötüleşmeden bitirmenize müsaade eden bir erkek tanımadım şimdiye kadar. Ayrılırken hepsi pisleşiyor.

Edit 2: Hayatımda ilk defa genelleme yaptım an itibariyle. Bu yüzden üzgün ve sığ hissediyorum. Düşündüm düşündüm, ben denk gelmedim en azından. Bir yerlerde gururlu ve dört dörtlük erkekler olduğuna eminim ama.
  • ruhen hastayim ben  (13.05.21 12:54:08 ~ 13:12:00)
demek ki anlaşarak bitmiyormuş. anlaşmayarak, arayı bozarak, kötü bitirin. yüksek yüzdeyle işe yarayan bir yöntem bu. naçizane.

  • conanmaverick  (13.05.21 12:54:30 ~ 12:55:49)
Açık ve kısaca onunla artık iletişimde olmak istemediğimi, konuşmak istemediğimi söylerim. Sen de söylemişsin galiba bazıları anlamıyor. Anlamazsa her yerden engellerim sokakta görünce de yüzüne bakmam.

Bir eski sevgili bana baya çektirmişti. Bilmiyorum kadın mısın kadınlar için daha zor olabiliyor bazı şeyler. Laftan falan anlamıyordu yani kesin bir şekilde iletişime geçmediğimde daha iyi anladı. Olayı ne kadar büyütse de hiçbir şekilde iletişim kurmadım. Kesin bir dil diyorsun ya o bile iletişimi sürdürüyor. Yani benim için böyleydi seninki böyle mi bilemiyorum ama bence en iyisi bir kere artık seninle konuşmak istemiyorum diyip bir daha asla konuşmamak.
  • turkce konusan uzayli  (13.05.21 13:16:09)
"sevgilim rahatsiz oluyor artik arama ve karsima cikmaya calisma lutfen."

  • in vino veritas  (13.05.21 14:04:13)
Engelle geç

  • suicides underground  (13.05.21 14:53:10)