iphone 11 batarya sagligi

gecen sene haziran sonunda almistim su an pil sagligi %87; neden boyle oldu anlamadim. cok hirpani kullandigim iphone 6s 4 senede filan %80 olmustu.

degisime gonderebilir miyim batarya icin?

bu arada ben bu telefonu sevmedim ya? baskasina da bu oldu mu? uyuz etti beni, son zamanlarda zaten takilip da duruyor...

%80in altında olmadıkça ücretsiz değişim olmaz

  • jelly bear  (11.05.21 22:39:33)
Benim iphone 11 13 aylık ve 93%

  • samiabi19  (11.05.21 23:40:23)
eylül gibi alan kız arkadaşımınki %95, ben kasımda SE aldım benim %93. (ki ben genelde %20-80 arasında dolaştırmaya dikkat ederim)

ilk 2 yıllık garanti içinde %80 altına düşerse değiştiriyormuş apple. Bakalım ne olacak.

bu arada 11'in takıldığını vs duymadım fakat ağır ve büyük diye şikayet duydum. Özellikle ip12 mini çıkınca keşke ucuz olsaydı da onu alsaydık dedik.
  • nhk ni youkosu  (11.05.21 23:42:05)
geçen sene haziran 22'de aldım aynı modeli ben de. batarya sağlığım 87 ve çok canımı sıkıyor. son 3 aydır çok abartılı kullanıyorum ama 87 yine de düşük rakam ya. 4-5 senelik cihaz olur mu bilmiyorum.

ben de sevemedim dürüst olmak gerekirse. öncesinde iphone 6 ve 5s kullanırken çok kaliteli alet ya derken bunda diyemiyorum. iphone 12 daha bi hoş mesela.
  • avatar is back  (12.05.21 00:22:52)
pandemi dönemindeki telefon kullanımınızla eski hayatımızdaki telefon kullanımını bence karşılaştırmayın derim, çünkü benim ekran sürem 1 - 1.5 saatten 6 saate falan çıktı bu dönemde :) dolayısıyla batarya cidden de daha çabuk tükenmiş olabilir.

bu arada 11in içinize sinmeme sebebi ekranın kalas gibi eski teknoloji lcd'den yapılmış olması, şu an lcd kullanan pek premium telefon kalmadı diyebilirim. x, xs, 11 pro, 12 mini, 12, 12pro bunların hepsinde oled ekran var, baya fark yaratıyor. 11 yeni serilerin en ucuz telefonu olma iddiasıyla çıkmıştı hatırlarsanız.
  • roket adam  (12.05.21 00:40:15 ~ 00:40:56)
Telefonu şarja takılı halde çok kullandın mı? O da batarya ömrünü çok kısaltıyor.

  • sta  (12.05.21 09:57:56)
temmuzda almıştım ben de, pil sağlığı %97 (ki ekran sürem en az 3-4 saat günde).

  • aynenbencede  (12.05.21 11:18:21)