[]

Kripto Coin Alımları Hakkında

Merhabalar. Çok fazla ayrıntılara hakim olmadığım için arada üç beşi kumbara misali köşeye atar gibi coinlere yatırmak istiyorum. BTC, altcoinler dogecoin vb ancak bunları nasıl alıp cüzdana ekleyeceğimizi tam anlayamadım.

BTCTürk'te sadece bitcoin alımı var sanırım ya da çeşit az. En önemlisi cüzdan için hesabı onaylatmak adına türlü zorluklardan geçirtiyorlar, özellikle kağıda bir şey yazdırıp yanında kimlikle selfie çekip gönderin aşaması soğuttu tamamen. Selfie çekmeden bu işlere girilemiyor mu?

Binance ve Binance Türk diye iki farklı oluşum var. Binance Türk'e hesabı onaylatınca Binance adına da geçerli oluyor mu bu? Dogecoin alım satımı Binance'den yapılabiliyor sanırım?

 
Btc Türk'te çeşit yok. Binance ve binance tr ayrı onay gerekiyor .doge şuan her yerden alınıyor olması lazım da doge mi kaldi. Doge kumbara mantığıyla alınacak coin değil. Belli ki sıfır araştırmayla giriyorsunuz bu işlere. Önce araştırıp video izleyin..piyasa biyere kacmiyor. Acele etmeyin.


  • alimcgraw  (09.05.21 21:30:35) 
Binance'te de benzer süreç vardı yanlış hatırlamıyorsam. Temel üyelik için değil de bir üst seviye üyelik için isteniyor. Bunların istenmediği platformlar da var ama para aktarmak için Binance TR'ye üye olmak gerekiyor yine. KuCoin örneğin böyle bir doğrulama istemiyor. Ama Türk bankalar ile çalışıyor mu bilmiyorum.

Bu arada Binance'te al sat yapanların hepsi bu doğrulamadan geçiyor. O yüzden kişisel algılamanıza gerek yok. Yapın geçin.
  • himmet dayi  (09.05.21 21:32:43 ~ 21:36:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.