Galatasaray-Beşiktaş maçına 10çş mantıklı mı?

www.eksiduyuru.com

Malûm hatay maçında ben mantığı falan bıraktım :D
Kazanırsak şampiyonuz, kaybedersek de paramız olsun kafasındayım. Bjk çok eksik. Gs’nin ileri ucu huzurevi de olsa bizim ligde yaşın pek önemi yok. Mantıklı mı?
Teşekkürler :)

10çş ne demek bahis terimlerinden anlamıyorum ama üst olur maç sonucu beşiktaş yener diyorum

  • freebird5406_2  (08.05.21 13:07:08)
Bence mantıklı. Hatta ben olsam direkt 0 basardım.

  • j r r tolkien hayrani  (08.05.21 13:08:40)
2 haftadır güzel totem hocam, devam

  • hooiken  (08.05.21 13:23:22)
Valla beşiktaş şampiyon olacaksa totem de diyebiliriz ama bu gidişle olan benim paralara olacak :)

  • Deathrow  (08.05.21 13:37:03)
ben geçen haftaki maçta her iki takımdan da çok gol beklediğimi söylemiştim. 5-4 4-3 gibi bir skor beklemiştim. sadece beşiktaş attı güzel oldu. bu maçta çok gol olmayacağı görüşündeyim. iki takım da çok dikkatli oynayacak. fatih terim zaten sergen hocadan korkuyor. takımını ekstra kapatacaktır. sergen hoca da hatay maçı gibi gövde gösterisi yapmayı düşünmez bence. bu derbinin kazananını tahmin etmek çok güç 1-0 2-0 1-1 gibi bir skor çıkabilir. kazanan umarım beşiktaş olur ama bakalım artık.

  • golgi aygıtı  (08.05.21 15:58:52)
Gs'nin son maçlarda oynayan ileri ucu: halil 21 yaşında, kerem 22 yaşında, mohamed 23 yaşında, akbaba 28 yaşında.

Ama organizasyon sıkıntısı olduğundan yenilebilir bence.
  • armagan abanuz  (08.05.21 16:06:30)
Fb ile kombinledim deli para aldım, aşkta kaybedip kunarda vurduk :p

  • Deathrow  (08.05.21 22:55:59)