Eski Kız Arkadaş Soru, Siz olsaydınız ne yapardınız ?

Selamlar,

Eski kız arkadaşım hep kendi internet sitesi olsun istiyordu ben ona hediye olarak posting ve domain alıp hediye etmiştim ama bu işlerden anlamıyor diye kurulum aşamasında ben yardımcı oldum. Siteyi aktif edemeden de ayrıldık zaten ve yaklaşık 2 yıldır görüşmüyoruz. Şimdi mail geldi host ve domain süresi bitiyormuş, domain kendi adı ve soyadından oluşuyor, acaba kendisini arayıp bak bitiyormuş boşa çıkacak alan adı istersen al diyeyim mi ? Birde süre bittikten ne kadar zaman sonra girip alabilir domaini ? i

Ben olsam aramaz ama mail atardım, bilgiyi iletmek kibarlıktır. (Tabii canavar kötü bir insan değilse)

edit: ulan bi ben iyi niyetliymişim, eski kız arkadaş olduğumdan herhalde sjdhfsk
  • whoosie  (05.05.21 11:40:41 ~ 14:50:01)
Ya bir anda çat diye '' sen daha iyilerine layıksın'' mesajı ile ayrıldı benden kişiliği iyidir ama canavar mı değil mi bilemedim sahdbasışduba

  • paramolacak  (05.05.21 11:41:47)
Bosveeer...

  • invictae  (05.05.21 11:46:14)
Boşver bir iletişimde bulunma. O istese arar zaten seni.

  • komando kani var bende  (05.05.21 11:51:14)
Site gidince onun sana ulaşması daha makbul. Ama ilk sen adım atarsan "unutamamış eki eki" dedirtirsin. Boşver. Ben olsaydım niyetim varsa hanımefendi ile yazardım veya arardım.

  • Amory Lorch  (05.05.21 11:54:19)
Normalde yardım edilir de sen daha iyisine layıksın mesajıyla ayrılan birine etmezdim ben. Dert onun, senin yardımını istiyorsa o sana ulaşsın.

  • Jux  (05.05.21 11:56:58 ~ 11:57:20)
domaininfo@gmail.com diye fake bi mail hesabiyla

"Su tarihte kullanim sureniz bitiyor. Bilginize.

Not: Bilgilendirme mail'idir, geri donus yapmayiniz"

yazip gonderilebilir.

Iyilik yap denize at misali.
  • onemoremile  (05.05.21 11:57:11)
Siteyi aktif etmemişsiziniz zaten. Ne için aramak istiyorsun? Eskiden iş çıkmaz. Önüne bak. Enerjini bunlara harcama.

  • hepbiarayisicinde  (05.05.21 11:58:41)
Tekrar birlikte olmak istiyor şeklinde yorumlar +1

Tekrar birlikte olmak istiyorsan yaz, yoksa yazma.
  • himmet dayi  (05.05.21 12:03:05)
sAlla gitsin ya

  • all girls dream  (05.05.21 12:21:14)
Yok ya tekrar birlikte olmak istemiyorum, sadece haberi olsun boşa düştüğünden alan adının, çok istediği bir şeydi bu, bende diye gerçekleştiremedi istediğini haber edeyim çekileyim derdindeyim. Çok saf olabilirim tabi. Bu arada teşekkür ederim fikirlerini paylaşan arkadaşlarıma

  • paramolacak  (05.05.21 12:25:32)
100 dolara satiyorum alacaksan diye mesaj at. Almazsa icine bu alan adi satiliktir yaz.

  • divit  (05.05.21 12:59:22)
Kendin al sonra fahis fiyata satarsin :P

  • vudin  (05.05.21 13:06:50)
Neden yazacaksınız anlamadım, o arasın fark edince.

  • Hallegadola  (05.05.21 13:39:20)
Kontrol falan etmezse haberi olsun diye düşündüm

  • paramolacak  (05.05.21 13:41:14)
sen al, sahte bir mail ile bitiyor falan almak ister misin de, almak isterse alamasın :D

  • xdenizx  (05.05.21 13:43:54)
tekrar gorusmeye baslamak, iletisime gecmek gibi bir caba yoksa ortada cok gereksiz bir hamle bence. ben olsam parmagimi oynatnam. cok istiyorsa o alir zaten sizi ilgilendiren bir sey yokmus burada.

  • in vino veritas  (05.05.21 14:13:38)
mail atarım ben olsam, birde erişiim bilgilerini verirdim sonrası benim işim değil.

  • selam  (05.05.21 17:41:38)