Uygun bedelli askerlik gelmez mi?

40bine dayanmış bedelli.
Biraz daha uygun fiyatlı bi şeyler gelmez mi seçim ayağına falan?

Bir süre gelmez. Çünkü daha yeni değişti.

  • dissendium  (04.05.21 14:59:21)
aksine daha da artabilir

  • burya  (04.05.21 15:11:32)
geçmişte seçim ayağına indirim yapmalarının sebebi hem bedellinin olmamasıydı hem de çok fazla askerliğini yapmamış insanın olmasıydı. özellikle 2018'deki 15 bin tl'lik olan bedelli ile çoğunu temizlediler. yaklaşık 800 bin kişi bedelli yaptı diye hatırlıyorum o dönem. artık o denli yığılmış bir insan topluluğu yok askerlik için.

şimdi mezun olanlar da 40 bin tl'likten yaptıkları için birikme olacağını da sanmıyorum zaten 6 aya da indi okumayanlar için askerlik. o yüzden seçim olsa bile tekrar bedelli gelmez çünkü hali hazırda zaten bedelli var. bir de 6 ayda bir zam geliyor. gittikçe artacak gibi duruyor fiyat. belki bir yerden sonra sabitlerler fiyatı ama uygun bir şeylerin gelmesi çok zor.
  • ilgeru  (04.05.21 16:14:51)
Neden gelsin ki, kalkarsa şaşırmam hatta şu anda misyonunu tamamladı çünkü, eskisi gibi milyonlarca kaçak yok hepsinden parayı aldılar bitti konu.

  • roket adam  (04.05.21 16:32:20)
valla ben umutluyum o yüzden 2023ü bekliyorum askerlik için. şu anki bedelli ücreti çok fazla baya bekleyen var askerlik için.

  • jelly bear  (04.05.21 17:01:46)