romantik ilişki için artık tek çare tinder mı?

malum covid sosyallik falan yok, iş yerinde ise gizlilik içeren bir pozisyondayım herhangi biriyle ilişki yaşamam mümkün değil. duyulmaz tabi ki ama duyulursa koşulsuz fesih sebebi.

ne yapıyorsunuz bu durumda olanlar?

İlişki yaşamam mümkün değil derken? Sözleşme mi imzaladınız ilişki yaşamayacağım diye? Cidden merakımdan soruyorum

  • vedatchilipeppers  (01.05.21 18:33:50)
tinder'da genelde kendini yedirip içirip gezdirecek adam arayan kadın dolu. pavyon mantığı var yani. arada gerçekten ilişki ve iletişime açık kadınlar da denk geliyor

  • Andrew  (01.05.21 18:49:27)
tinder'da ne ararsanız onu buluyorsunuz, tÜRk kIzI diyenler de aradıklarını buluyorlar :)

son 2 senede aktif olarak 3 hafta falan kullandım herhalde. erkek olarak beğenmediğim kadınlarla hiç muhabbete vs uğraşmıyordum swipe ediyordum, sadece beğendiklerime like atıyordum.

ikinci günümde birini buldum fena değildi bi 4 ay sonra amicable şekilde ayrıldık ama sonra hala friendly muhabbetlerimiz oldu, sevgili olarak uyuşmasak da mükemmel bir insan hala.

arada başkasıyla yine birkaç ay bir şey oldu ama en son tanıştığım insanlanla 1 seneyi aştık. 4 date'e çıkılan kişiden 3'ünden pişman olmamışsam bu hem kendimin hem uygulamanın mantıklı olmasındandır.

---

sorunuza gelirsek, fesih falan sebebi olamaz. işyerinizdeki bir sürü kıro insanın bile tinder'ı olduğuna eminim. çokçokçok önemli ve gizlilik içeren bir pozisyonda çalışıyorum ben de; işyerinde kullanan arkadaşlarla muhabbeti bile dönüyor.
  • aguen  (01.05.21 19:06:07)
soruda net ifade edememişim affola, iş yerinde ilişki yaşamak fesih sebebi olabilir, tinder kullanmak değil.

hr'dayım, kariyer yönetimi, özlük vs. her şey kontrolümden geçiyor. şirket içinde ilişki yaşamam halinde rotasyonum ya da iş akdi feshim söz konusu.

anlatamadığım için tekrar kusura bakmayın.
  • a darkness coming  (01.05.21 20:31:51)
iş yerinden birinin sizi tinder'da falan görmesini istemiyorsanız tinder plus alın. çalışan insansınız çok da pahalı bir şey değil. orada "sadece beğendiğim insanlar beni görsün" seçeneği var. böylelikle tanıdık manıdık sizi, siz onu beğenmediğiniz sürece göremez. sadece "beğendiğiniz" insanlara gözükür sizin profiliniz.

  • ilgeru  (01.05.21 23:45:23)