kidega.com sitesinden alışveriş yapanlar

Deneyimleriniz nasıl? Hiç alışveriş yapmadım bu siteden. 25-30 tane kitap alacağım. Amazondan alacaktım ama kidega.com dan alırsam kitapbaşı 5 lira ile 15 tl arasında fark ediyor bazı kitaplarda.
Güvenilirliği nedir, kimlerindir ve de kitapları hasarsız teslim alır mıyım? Ağzı yüzü kaymış kitap almayayım ucuza alacağım diye.
Teşekkürler

İki yıl boyunca neredeyse her ay düzenli kitap alıyordum. Ama en son gelen siparişimde bi iki kitap (bana göre) biraz hasarlı idi. Daha önceki iki üç siparişimde de gelmişti başıma böyle şeyler, mail atınca hemen gönderin ilgilenelim, yenisini gönderelim vrelim hatta bir tanesinde ben daha kitabı geri yollamadan onlar yenisini kargoya vermişti. Ama çalışırken benim kargoya gitmem çok zor oluyor, en sonuncusunda artık sinirlendim hesabımı sildim. Kitapaları da geri yollamadım.

Son yedi sekiz siparişimi amazondan vermiştim, hız konusunda mükemmeller. 24 saatten önce geldiği bile oldu. Kidega nın temin süresini geçirdiği çok olmuştur. Ama npara kampanyasını filan kullanıyordum diye önemsemiyordum hızı.

Ancak amazonda da kidega dan gelenden daha berbat durumda gelen bir kitap oldu. Hediye çocuk kitabı almıştım. Canı çıkmış bir kitap geldi. Ama onlar da hemen ilgilendiler. Çözüldü.
  • a perfect lie  (01.05.21 08:51:28)
Daha evvel 1 2 kez sipariş verdim. Kitapları hızlıca gönderiyorlar. Bir sorun yasamadim ben.

  • dre mithatoğlu  (01.05.21 09:00:42)
Tedarik süresi önemli değil 15-20 gün sonra bile gelse sıkıntı etmem. Hasarlı gelmesin, güvenilir olsun, bir de alışverişte muhatabım ne idiğü belirsiz kişiler olmasın yeter. Süreyi hiç dert etmiyorum.

  • yazdonumu  (01.05.21 09:02:10)
5-6 defa kitap almışımdır kidega’dan, babil.com ve rob389 ile birlikte en özenli paketlemeler kidega’daydı, hep hasarsız geldi.

  • phoarbix  (01.05.21 10:21:23)
Rastlantı bu ya daha dün ilk defa sipariş verdim ve şimdiye kadar duyduğum bir site de değildi. Almak istediğim kitapları araştırınca denk geldim çünkü en uygun fiyatı onlar sağlıyordu. Ayrıca sipariş aşamaları, site arayüzü ve kullanışlılığı özellikle de dikkatimi çekti hatta bunu karşıma çıkan "Geri Bildirim" sayfasında da belirttim. Sipariş elime ulaşınca detayları eklerim ama ilk intibam gayet olumluydu.

Ekleme: Siparişim elime ulaştı, herhangi bir sıkıntı yaşamadım.
  • burka  (01.05.21 10:28:49 ~ 07.05.21 13:49:39)
İlk zamanlarından beri alışveriş yaptığım bir site. Hiç problem yaşamadım. Düşünmeden alabilirsiniz

  • sacrilegious  (01.05.21 12:13:24)
Güvenli +3

  • put it in your appropriate place  (01.05.21 12:42:04)