Kadın için evde spor önerisi

Özellikle YouTube'daki challenge programları gibi bir şeye ihtiyacım var.
Geçen sene Chloe Ting'in çoğu programını denedim, şu an başka bir antrenörün split programını çalışıyorum ağırlıklar ile.

*Daha önce hiç spor yapmamış* genç bir kadına ekipmansız spor programı önereceğim ama kimler bu dönem popüler hiç bilmiyorum.

Kapanma sonuna kadar hedef koyduk. Sağlıklı beslenmeye geçildi.
Özellikle karın ve popoyu hedef alan HAFİF bir program lazım.

Öneriniz var mıdır?

Lesley miydi neydi günde 1 mil 5 mil 10 miş koşturuyor yürütüyor vs. Ona da bakın.

  • 1bir1bir1  (30.04.21 21:52:05)
tabata varyasyonları ile dolu hepsi. bir tanesine bakın, önerilenlerin birçoğu buna benzer olacaktır.

  • evimin paspasi  (30.04.21 21:58:08)
Leslie Sansone +1

  • chavezding  (30.04.21 22:10:46)
Chloe ting ile devam öneririm. Pamela reif de en az onun kadar iyi.

Edit: Ekipmansız videoları da mevcut. Bu şekilde programı hafifletebilirsiniz. Bir de leslie bayağı yapılı bir kadın değil mi, sırf bu yüzden bana programları işe yaramazmış gibi geliyor :(
  • ruhen hastayim ben  (30.04.21 22:33:44 ~ 22:36:19)
chloe'ye benzeyen pamela reif ve daisy keech var. daisy'ninkileri denemiştim diğer ikisinden daha hafif.

  • juliette  (30.04.21 22:35:27)
Popsugar fitness.

Ekipmansız -sadece matlımla- bir çok egzersizini yapıyorum.
  • red morning  (30.04.21 23:19:50)
Emi wong'un programlarına da bakabilirsin. Ayrıca Pamela Reif +1

  • penceredengorunenmorbina  (01.05.21 19:51:40)