İnstagram tüyoları

Herkese merhaba.
Bu soruyu yakın arkadaşım(erkek birey) için soruyorum.
Kuzeninin liseden arkadaşını eklemiş. Eklediği kızı tanımıyor, hiç tanışmamışlar. Kuzeni kızı göstermiş. Bu da beğenip eklemiş. Tabii kız daha onaylamamış arkadaşlık isteğini.
Tanışmak için ne yapmalı? İnstagramdan mesaj mı atmalı? Bana göre imkansız karşı tarafın eklemesi. Sizin fikriniz nedir?
İnstagramda beğendiğiniz profile istek gönderir misiniz?

Ben hayatımda hiç yapmadım ama beni bazen ekleyen insanlar oluyor. Normal selam verenler, fotolarla ilgili yorum yapanlar ve (sanırım) benim bir şeyler yazmamı bekleyenler olmak üzere üç grup insan var. Şahsi favorim dümdüz selam verenler.

Sizin durumda madem arada kuzen var, direkt oradan konuya girsin hanım kızımız kabul ederse. Cevap alamazsa da zaten olmamış demektir.

Not: Mesaj atmayın erkeğim.
  • son feci skilacci  (30.04.21 20:03:39)
Böyle çok oluyor ya tanımadığı kişiyi takip etme durumu. Ben bir bakıyorum iyi bir tipse geri takip ediyorum. Geri takip ederse bir hikayeden vs sohbet açılabilir.

  • turkce konusan uzayli  (30.04.21 20:21:11)
Eklediği kızın takipçi sayısı 1000’in üzerindeyse ordan buluşma ayarlaması zor. Sosyal medyada kızlara ilgi alaka had safhada tahmin ediyorsunuzdur. Yoo öyle değil diyorsanız da siz söyleyin yine de çok ümit etmesin. Gelelim taktiğe. Kız takip isteğini onaylamadan mesaj atmak gibi erkeği ‘muhtaç’ pozisyona sokacak bi harekete asla girişmeyin. Takip kabul edilirse hikayelerine bakar, kendisi bir iki hikaye atar, kız bakmış mı kontrol edilir. Eğer karşılık varsa bir hikaye üzerinden sohbet açabilir.
Ekstra not: sen benim kuzenimin liseden arkadaşıymışsın’a girmesin.

  • hepbiarayisicinde  (01.05.21 10:57:35)
Mesaj atma ve eklemesin. Arkadaşa iletsin biri var sana göre, sen de bak, beğenirseniz konuşun desin. Yoksa hiç bulaşmasın.

  • Hallegadola  (01.05.21 12:47:13)