Office sorusu

Macbook da office yuklu ama nereden yuklu oldugu hatirlamiyorum. Ya okul ya sirket. Okulda sirkette bitti ama office hala aktif.

Simdi tablete de office i tanimkamak istiyorum ama bilgilere ulasamiyorum keychain veya chrome da sofre yok office de sadece log out var onu da kullanmak istemiyorum.

Nasil cozerim bu isi?

Macbook tan log out olmadan kullanici adi sifre alip tablete girmem lazim

sanırım bir yöntemi yok, portal.office.com'a girmeden o şifre değişmez bildiğim kadarıyla.

eski mailleriniz kapalı olduğu için şifre de sıfırlayamayacaksınız doğal olarak. hatta cloudda dosyalarınız varsa onları da localinize alın orası da bi logout olursa dosyaları da kurtaramazsınız sonra
  • savidan  (29.04.21 14:31:56)
keychain'de bir şeyler var, kesin. programların yeni versiyonlarını yüklerken keychain'deki şunları şunları kullanıyorum, ok midir bro gibisinden soru soruyor.

ama yanlış hatırlamıyorsam saçma sapan numaralar harfler olan bir adres falan çıkıyordu soru sorarken. tekrar girip bakmadım.

dosya açma penceresinde sol üstte isminiz yazar , orada email var , o bir şey söylemiyor mu iş mi okul mu gibisinden?!?
  • co2s2  (29.04.21 18:27:04)
Yok ya sadece logout var ona basarsam anca soyle

  • duyurukullanıcısı  (29.04.21 19:22:19)