Animasyon filmi sevenlere bir soru(bu hangi film olabilir?)

Merhabalar,

Bir sahne gordum ve hangi filmden oldugunu ariyorum, su an sahnenin goruntusunu atamadigim icin tarif edecegim, cunku kaybettim o kismi.. bir kiz cocugu var 8-12 yaslarinda olabilir, sanki maglup olmus gibi, aslinda sarilmak istemiyormus gibi, gururuna yediremiyor gibi. Neyse bir tane de canavarimsi tuylu bir sey vardi sanirim, o da boyle teselli etmek icin bekliyor, sonra kiz gidip kendini ona dogru birakiyor, yani sariliyor gibi ama sarilmiyor da. Ormanimsi ya da parkimsi bir yerdeler. Hangi film oldugunu bilen var mi? Bulan olursa helal olsun.

totoro canlandı gözümde

  • tolgan  (26.04.21 00:10:16)
bana da monsters inc.'i anımsattı

  • siflan  (26.04.21 00:15:54)
Tüylü canavar ve küçük kız = monsters inc boo and sully hugging. Aklıma bu geldi ama direkt anlattığın bir sahne değildi

  • avatar is back  (26.04.21 01:27:18)
Ben de Monsters, Inc. diyorum: m.imdb.com

  • pike  (26.04.21 01:28:47)
farklılık olsun diye inside out diyeyim. Bing Bong vardı tüylü canavar gibi. Sarılma sahnesi spesifik olarak hatırlamıyorum ama vardır belki

  • nundu  (26.04.21 01:50:22)
totoro +1

  • kurmalifare  (26.04.21 02:15:39)
Teswkkurler cevaplar icin, malesef bunlardan hicbiri degildi. Monsters inc.teki kizdan yasca daha buyuk ve boyu uzamis hali gibiydi benim gordugum kiz..

  • yuzır  (26.04.21 08:13:36)
Abominable olabilir mi?

  • south park in kapusonlu uyesi  (26.04.21 20:50:54)
Abominable de degil malesef

  • yuzır  (27.04.21 08:15:58)
Anlasilan o ki butun detaylari yanlis hatirlamisim neredeyse, film zootopia imis, sahne de bu idi images.app.goo.gl

  • yuzır  (30.04.21 20:56:05)