Balı nereden alayım?

Merhaba.
Kahvaltıda bal yemeyi seviyorum, eskiden dedemin arıları vardı, sonrasında da bir yakınımızdan alırdık balı ama ikisini de kaybettik...
ben kaldım balsız.
Market ballarını bilmiyorum, söylentiler yüzünden almak istemiyorum ama binboğa görece iyi de diyorlar.
Yakınımızdaki peynirciden aldım çiçek balı, hem şekerlendi hem fazla tatlı geldi bana nedense.

Siz nereden alıyorsunuz balınızı? Deyin de alayım. Bir de hangi tür balı alayım çiçek mi kestane mi x mi y mi?
21 aylık bebem de var alacağım bal ona dokunmasın.
Merci

Ben cityfarm alıyorum beğeniyorum.

  • Mistyimage  (22.04.21 01:39:40)
Millet peyniri tereyağını falan hep karstan alıyor. Organik marketçi gibi oldu karsın yerel imalatçıları. Kars, bal gibi kelimeleri birleştirerek google amcaya sorabilirsiniz

  • Unde bach canim  (22.04.21 02:15:51)
Biz bu elemandan siparis veriyoruz, turkiye'nin heryerine kargoyla yolluyor.
Bozcaada bali.

sarikayaaricilik.com
  • cooperr  (22.04.21 02:23:45)
Teşekkür ederim bakacağım tavsiyelerinize. .
Yalnız @unde bach canım, kars bu populerliğe ulaştıgı için yine hile hurda karıştırana düşerim diye korktum, o yüzden direkt tecrübe daha iyi olur benim için.

  • somethinginthewayshemoves  (22.04.21 02:27:22)
bim'den falan çam balı alın geçin. bu ortamda balın gerçek olup olmadığı bilinemez.

  • diffarentiationation  (22.04.21 03:55:26)
Beeo lavanta balı güzel.

  • adivar  (22.04.21 06:53:43)
www.egricayir.com

ödüllü bir bal
  • Peerless  (22.04.21 10:42:23)
Bal işiyle uğraşan biri olarak (amatör olarak) egricayir+1

  • Rh Negatif  (22.04.21 23:32:47)