Sezaryen sonrası anne sütü en geç ne zaman gelir

Merhaba, operasyon üzerinden 28 saat geçti. Anne sütü yok. Endişeliyiz. En geç ne zaman geliyor bu kurban olduğum değerli sıvı? Bebek de emiyor ama gelmeyince çok da emmek istemiyor.

birkaç saat içinde gelmesi lazım. göğüs pompası kullanabilirsiniz.

  • entropik  (21.04.21 13:10:35)
hastanedeyseniz süt getirici pompalar olması lazım. bi sorun hemşirelere mutlaka vardır. dışardan aldığınız pompalar bu konuda çok verimli olmaz. zaten bir kerelik sütün gelmesi için kullanılacak.

  • Improbable  (21.04.21 14:06:20)
Herhangi bir problem yoksa siz emzirdikçe gelecek. zaten ilk gün gelecek süt miktarı çay kaşığı kadar filan olacak. moralinizi bozmadan emzirmeye devam edin.

  • allahinadiylaoku  (21.04.21 14:18:49)
İlk gün çay kaşığı kadar gelir öyle foşur foşur beklemeyin. Bebeği hep anne koynunda tutun. Hep emsin gelir merak etmeyin. Sakın mama biberon vermeyin.

  • sta  (21.04.21 14:26:12)
bebek annenin koynunda dursun tenine temas etsin. anne bol bol opup koklasin bebegini. hemsireler demedi mi bir sey? sutun gelmedigini nereden biliyorsunuz belki bebis emiyordur, kakasi cisi normalse sut geliyordur zaten damla damla gelir ilk gunlerde.

  • in vino veritas  (21.04.21 15:29:13)