Doge

Neden arttı? Millet analiz kasıyor ama elon musk ın attığı tweet dışında bir neden var mı?

yok.

hatta spesifik bir neden aramak bile boşa zaman harcamak olur.
  • AlsterWasser  (16.04.21 15:31:52 ~ 15:32:00)
Elon Musk bahane oldu biraz adam durmadan 1 dolar falan olacak dedi ben dahil herkesi gaza getirdi, şu an dikkat edilirse işlem hacmi Bitcoin'i geçmiş durumda, normalde de talep olan arzın fiyatı yükselir, bu da öyle oluyor. Ben de birkaç gün önce bu çöp olacak falan demiştim dün sabah dayanamadım tüm paramı buna yatırdım baya kazandırdı bana şu saate kadar.

  • Kaleci Saçlı Forvet  (16.04.21 15:39:29)
yok sanki ama kesin bir şey söyleyemeyecek kadar deneyimsizim.

çok düşükken satmıştım.
baktım hacmi yükselmeye devam ediyor, yüzde 100'ü bayağı geçtikten sonra bir delilik yapıp tekrar aldım ve ona rağmen kazandırdı.
tabii ki belli olmaz ama hedef 1 dolarsa daha çok yolu var demektir.

şaşkınlıkla izliyorum.
1 dolar olmasa bile en azından biraz daha gidecek gibi geliyor.
  • blatta hiberna  (16.04.21 16:09:39 ~ 16:10:40)
ben de yeni girdim kısa süre durdum baktım 5$ kazanmışım dedim bereket versin çıktım hemen :D 1 olacaksa gireyim hemen 3-5 bişeyler daha alayım

gördüğüm kadarıyla coin işleri manipülasyonla iniyor çıkıyor, elon musk'ın tweetidir bence de sebep
  • not sure if serious  (16.04.21 16:28:23)
Son 24 saatlik değişimi %200'ü geçti, bu noktada her yere gider 128 milyar dolar buraya aktarılmış olabilir, bugün bile 1 doları yakalayabilir bu hızla giderse.

  • Kaleci Saçlı Forvet  (16.04.21 16:40:11 ~ 16:44:35)
bu doge coin yüzünden çok insan ağlayacak. tamamen manipülasyonla hareket eden bir coin.

  • sir gawain  (16.04.21 17:24:10)