yazıcı tavsiye

Selamlar

ayda 20-30 sayfa çıktı ihtiyacı oluyor(yazıcı alırsam bu ihtiyaç 40-50 sayfaya çıkar kesin) bende yazıcı için sağa sola gitmeyi pek sevmiyorum. 2. el bir yazıcı almaya niyetlendim.

lazer yazıcı tavsiye ediyorlar. samsungun clp 325 modelini buldum letgoda yakın birinde tavsiye eder misiniz? etmiyor iseniz farklı marka model öneriniz var mı?

bütçe 500 tl civarı.

www.hepsiburada.com

Sıfır alsanız ya
  • kisa  (11.04.21 19:00:22)
Brother w 1211 al rahat edersin. Biraz pahalı ama çıktı alıyorsan ve renkli lazım değilse güzel yazıcı. Aldık pandemi döneminde. Rahatladık.

  • ykyt  (11.04.21 19:11:31)
ya evet brotherın o sıfırlarını gördüm de çok pahalı ya. bir de siyah beyaz. benim renkli niyetim de var.

@kisa

bu modellerin sarf malzeme masrafları nasıl?
  • NightBringer  (11.04.21 19:26:10 ~ 19:29:29)
Hiç bir fikrim yok
En iyisi toner dolduran bir yeri arayıp sormak olur

  • kisa  (11.04.21 19:54:06)
Brotherın ve hpnin muadil tonerleri çok ucuz. O bütçeye alacağınız renkli lazer yazıcı çok can sıkar

  • sumuklurakun  (11.04.21 20:26:12)
bilemedim renkli lazım olduğunda renkli alamayacak olmam can sıkıcı

ikinci el yok mu marka öneriniz
  • NightBringer  (11.04.21 21:27:44)
Bütçeyi düşük tutunca kartuş sorunu ortaya çıkıyor. Amacınız ara sıra renkli almak ise siyah beyaz lazer yazıcı alın. Renkliyi dışarıda alın. Çünkü ara sıra renkli almak için, siyah performansınızı epey çöpe döndürüyorsunuz. Kartuş ile uğraşılmaz. Yok kurudu yok bitti doldur uzun iş. Lazer daha uzun süre gidiyor.

  • ykyt  (12.04.21 11:56:41)
çok öküzce bir tavsiye olacak ama ben de sizin gibi çok araştırdım en son yeter deyip epsonL3151 aldım, bütçenin üstünde evet ama uzun vadede süper her yönüyle. biraz araştır anlayacaksın samimi söylüyorum.

  • ckisc  (12.04.21 11:59:28)