Google yorumları dikkate alıyor musunuz?

Birkaç sene öncesine kadar pek sallamazdım ama şimdi bi devlet dairesine ya da restorana vb gittim diyelim, hizmetten memnun kaldıysam ya da kalmadıysam mutlaka bi yorumlayasım geliyor. Yorumlamasam da Google ısrarla soruyor zaten.

Artık bi mekana, devlet dairesine, tamirciye vb giderken mutlaka bi yorumlara bakıp ona göre hazırlıklı gidiyorum. Google bir konuda daha güçleniyor sanki.

Sizde durum nedir?

Çoğu reklam amaçlı, diğer çoğu da bilinçli kötü yorum oluyor. Sallamıyorum hiçbirini

  • sonuncu nokta  (08.04.21 22:51:21)
Evet dikkate aliyorum. Bana fiş vermeyen esnafı, işini kötü yapanı da puanlayıp yorumumu yapıyorum.

  • onkiloversemtamamım  (08.04.21 22:51:54)
Telefonda oldugum icin editleyemiyorum ama sonuncuya bir noktada katiluyorum. bot hesaplarla kendine guzel yorum yapann da cok ama anlasiliyor. Kimse bi pastane için, kurupastalari cok guzel, hijyen 10 numara, güleryüzün adresi x pastanesi diye yorum yapmaz. onlar anlasiliyor ve cok goze batiyor

  • onkiloversemtamamım  (08.04.21 22:53:51)
Dikkate alıyorum, reklam için yazanlar az biraz belli oluyor. Memnun kaldığım yerleri bende yorumlarım. Ekşi de linçlere katıldığım da oldu.

  • Topalordek  (08.04.21 23:04:47)
evet

  • hewit  (08.04.21 23:14:38)
olumluları değil olumsuzları dikkate alıyorum

  • sttc  (08.04.21 23:54:24)
evet, asina olmadigim bir yere gitmeden once genelde bakarim.

  • cooperr  (09.04.21 00:18:39)
Evet dikkate alıyorum, yodumda yazıyorum. Eminim benim gibi başkaları da yazıyordur

  • rapisa  (09.04.21 01:04:37)