Kadın Bireye Akıllı Saat Hediyesi

Doğum gününde akıllı saat alacağım fakat kadınlar genel olarak yuvarlak biçimliyi mi seviyor yoksa dikdörtgen mi?

Yuvarlak
productimages.hepsiburada.net:webp

Dikdörtgen
productimages.hepsiburada.net:webp

iphone kullanıyorsa hiç düşünmeden apple watch se al derim şeklinden bağımsız olarak.

  • roket adam  (08.04.21 11:05:40)
Ben yuvarlak seviyorum, cevremde de kare seven kimse yok. 30k.

  • the end of time  (08.04.21 11:13:40)
Gözlemlerim kadın bireylerin yuvarlak saatler sevdiğini kaydetti. Kadın birey kişisine yuvarlak saat almanızı öneriyorum. Kadın bireyler bunu sever.

  • ryhmer  (08.04.21 11:18:37)
Saatten saate beğenim değişiyor ama şu an aşağıdaki modeli kullanıyorum.

www.samsung.com

Estetik olarak kullandığım en iyi akıllı saat. Gövdesi aluminyum kordonları deri.
  • alaimisema  (08.04.21 11:20:50)
genelleme yapamayacağıma ama yuvarlak olanı beğendim.

  • elorelia  (08.04.21 11:22:29)
Dikdortgen akilli saat kullanim acisindan fark yaratiyor. Ekranin her tarafina rahatca dokunulabiliyor. Yuvarlak kadranda hele bir de bezel varsa kullanim dertli.

(Samsung'dan apple watch'a gecenler anlar bunu)
  • brkylmz  (08.04.21 12:50:18)
yuvarlak sevmiyorum kaba geliyor elektronik saatlerde. dörtgenler daha iyi bence. 25k

  • eatpraylaw  (08.04.21 13:07:12)
Amazfit hoşuna gidecektir.Turkuaz rengi de var hem...

www.amazon.com.tr
  • smokee  (08.04.21 13:46:17 ~ 13:47:03)
Ben de kare sevenlerdenim. İphone kullaniyosa apple watch alip gec en temizi ama android kullaniyo is biraz alengirli, cok secenek var. Xiaomi watch lite begeniyorum ben ama gps yok ust modelde onu eklerlerse yapistiricam hemen. Mikrofon konusma falan cok onemli degil benim icin mesela. Bildirimler zaten akilli bilekliklerde bile var. Diger ozellikleri de bence yeterli seviyede, bakilabilir bir model kendisi.

  • dedim ben sana  (08.04.21 19:33:29)
Akıllı saatte yuvarlak sevmeyenlerdenim. Apple watch 5 kullanıyorum, 38 mi 40 mm mi neydi, incr bilekler için olanı. Aşırı yakıştırıyorum bileğime. Apple kullanıcısıysa zaten diğer saatlerle uyumda muhakkak yüzde yüz verim alınamıyor, se alın direkt.

  • somethinginthewayshemoves  (09.04.21 02:23:51)