bir eşofman altına 350 lira verilir mi ya

gap'te eşofman alt üstlerde indirim varmış bir bakayım dedim de hadi üste verilebilir 360 lira da alta 360 lira verilir mi ya çok pahalı değil mi?

Beğendiysen verilir dostum zaten corona var ölecez mi kalscaz mı belli değil yapıştır gitsin

  • respect  (03.04.21 16:18:46)
Bence de pahalı ama ucuz olan bir şey kaldı mı? Bu tip ithal ürünler maalesef uçtu. 600 liradan aşağı doğru dürüst Adidas/Nike ayakkabı bile bulmak çok zor. Eli yüzü düzgün güzel ayakkabılar 900 lira olmuş. Öyle bir ayakkabı alınca insan yağmurda çamurda giymeye kıyamaz.

  • himmet dayi  (03.04.21 16:18:47)
Verilir. Maksimum 1 sene giyilebilecek bir ayakkabı 1000 lira civarında.

  • dekart  (03.04.21 16:21:43)
baba parası ise verilir aksi durumda verilmez.

  • nuisance  (03.04.21 16:28:12)
Verilmez. 3 yıldır giydiğim ayakkabı bile 100 liralık. Giysileri insan gibi kullanmayı öğrenmeliyiz.

  • ryhmer  (03.04.21 16:29:50)
Verilmez ya maliyetini düşününce 100 lira bile fazla.

  • chicha_v2  (03.04.21 16:36:53)
Pazardan alınır 30-40 a. Alt tarafı eşofman ya. Değmez bence.

  • anarsika  (03.04.21 16:46:37)
eşofman altını sadece evde giyiyorum, evde giyeceğim şey için de 350 lira vermem. gap zaten abartılmış bir marka.

  • roket adam  (03.04.21 16:54:13)
Pazarda bile 30-40 tlye bir sey kalmadi artik.
300den fazla vermem o da drifit filansa. Duz pamuk esofmani lc waikiki filan alirim yani, 200den fazla vermem.

Indirim kovalayanlardanim.
  • kuehles blondes  (03.04.21 16:54:41)
Verilmez. Ben kıyafette ucuzluk taraftarı oldum hep. Param olsa dahi almam onu, onun yerine gider Defacto'dan 50 liralık eşofman altı alıp bir yıl giyerim mis gibi. Arayana görece uygun fiyatlı ürünler her yerde var, üstelik sanıldığı kadar kalitesiz de değil.

  • kedimedi  (03.04.21 16:59:06)
Paran varsa verilir, yoksa verilmez.
Ben hiçbir türlü tek parça eşofmana 350 vermem ama.:D

  • alfred  (03.04.21 17:04:19)
gap pazarda dolu degil mi ya? Cik pazara cesit cesit al 4,5 tane cok istiyorsan

  • neverletyougodown  (03.04.21 17:14:10)
verilmez. internetten indirim kovalanarak muadili alınır.

  • asaf  (03.04.21 18:28:56)
beğendiysen verilir. ama gap eşofman altları öyle fotoğraflarda görüldüğü gibi değil. tavsiyem gidip deneyin beğenirseniz alın.

  • naksidil  (03.04.21 18:59:40)
Lcw’nin iki giymede diz olan altları şimdi random baktım 60 lira. Evde üzerine yemektir deterjandır dökülebilecek pijama ise 60 bile verne git pazardan al. Ama haftasonu yürüyüşe çıkarken giyeceğim bir kahve içeceğim alta ben veririm 300. Gardolabımda böyle sokaklık iki tane eşortman altım var biri üç senedir diğeri 4 senedir yeni gibi duruyor. Benim için fiyatı performansını karşılamış demektir bu.

  • cilekli pasta  (03.04.21 19:58:24)
Evde giymeyeceğim ya cilekli pasta’nın dediği gibi yürüyüşte caddede takılırken orda burda giyeceğim bi eşofman olacak kendisi. Gap eşofmanlarım var zaten kalitesini de bilşyorum ama eskiden kaliteli olan markalr baya bozdu son yıllarda o yüzden de şüpheliyim. Mesela şimdi satılan gap kapşonlu sweatler baya ince geldi bana bendekiler daha kalındı daha kaliteli görünüyordu. Şimdi malzeme kalitesi de yerlerde sanki

  • condom kurşunu  (03.04.21 20:38:43)
Verilmez. Gap bence çok kalitesiz. Öyle güzel solmayan bir kumaşı yok.

  • makarnacanavari  (05.04.21 00:42:24)