[]

Acil - Bağkur Yapılandırma Ödeme

Kardeşimin bağkur yapılandırmasının ilk taksitini ödemeye çalışıyorum. Son günmüş bugün. Ama hangi kanalda olursa olsun tüm borcu gösteriyor. Direkt ilk taksiti görüp ödeyeceğim bir yer var mı acaba? Nasıl bir iş bu, nasıl işliyor, anlamadım gitti.
 
selam,
aşağıdaki adresten edevlet ile girdikten sonra ilgili yapılandırma ve sicil no ile ödeyebilirsin.

onlinetahsilat.sgk.gov.tr
  • slogan bulamadik  (31.03.21 15:31:10) 
@slogan bulamadık, teşekkürler. Burada da toplamı görüyoruz, toplam içinde ilk taksiti ödesek olur mu? Bir fikriniz var mı?


  • pisiklet  (31.03.21 15:37:05) 
7256 yapılandırması ise bankanızın internet şubesinden yapabilirsiniz. Tabii yapılandırma yaptıysanız, yapmadıysanız otomatik olarak taksitlenmiyor.


  • malheiros  (31.03.21 17:51:47) 
Hocam tutar elle değişebiliyor taksit kadarını yatırın


  • mak  (31.03.21 20:09:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.