[]

Rüyalarım zırt pırt önüme çıkıyor

Gün içinde alakasız bir işle meşgulken rüyalarımdan kesitler canlanıyor kafamda. Ama birden bire zihnimde beliriyor ve anlam veremiyorum. Bazen bir hafta önce bazen bir yıl önce gördüğüm bir rüya. Örneğin sadece rüyamda var olan ve bir kere gördüğüm o mağaza, güya okuldan dönerken bindiğim minibüs, okyanusta yüzerken düşündüğüm şeyler veya herhangi bir şey yaparken hissettiklerim gibi sadece rüyamda var olan, gerçekte yaşanmamış hisler, düşünceler ve mekanlar. Birden bire gözümün önüne düşüyorlar, bazen art arda. Anlam veremiyor ve çok şaşırıyorum. Birkaç aydır böyle ve daha önce hiç başıma gelmemişti. Bilmiyorum tam anlatabildim mi ama bunu yaşayan var mı sormak istedim.
 
@gabe hcoud, kesnlikle dejavu değil.


  • ruhen hastayim ben  (17.03.21 10:00:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.