Bioxcin şampuan vs head and shoulders

Selamlar, 5 aydır filan saç dökülmesi karşıtı bir tedavi uyguluyorum.

Haftada 2-3 kullandığım kullanırken 3 dakika beklettiğim şampuan
Bioxcin günlük şampuan
Keratin günde 1 tablet
Bioxin sprey

Bu ürünleri kullanıyorum, bunlar gerçekten etkili olacak mı yoksa para kaybı mı sadece?
Bunların yerine sadece head and shoulders kullansam da olur mu?
Eczaneden saçıma baktığında yeni köklerin geldiğini söylemişti cilt uzmanı.

Dökülme genetikse, hiç uğraşma saç ektir. Boş yere aylarca onu kullan bunu kullan, gerçekten sonu yok bu işin.

Bu tip ürünler evet etkili oluyor ama hem yetersiz hem de bıraktığın an etkisini kaybediyor. Kendim de kullandım, sonra saç ekimi yaptırıp kurtuldum.
  • Lethe  (16.03.21 21:04:02)
Market şampuanlarının çoğunu tavsiye etmem. Sadece tresan diğerlerine nazaran daha iyi. Saç tipinizi bilmiyorum ama yağlı saçlar için live clean elma sirkeli, mark anthony argan yağlı, davines energizing şampuanlarından memnun kaldım. Vitamin takviyesi olarak kadınlar için assos aga-k tablet kullanıyorum tavsiye ederim. Erkekseniz erkekler için olan versiyonu assos aga-e. Erkek versiyonunu denemedim. Üşenmeyip kokusuna tahammül edebilirseniz sarımsaklı kemik iliği maskesi yapmakta iyi geliyor

  • rapisa  (17.03.21 00:48:42)