akp'lilerin hakaretleri

iktidara geldiklerinden bu yana akp'li bakan, mv, başbakan vs. herhangi birinin başkalarına hakaretlerinden hangilerini hatırlıyorsunuz?

hemen aklıma erdoğan bayraktar'ın kanser hastası kıza söyledikleri geldi.

  • nothing in my way  (09.03.21 11:21:40)
"Bi takla at da görelim" var hatırladığım.

  • John Bloor  (09.03.21 11:27:15)
Gaziantep'te raylı bi sistemin açılışı mıydı neydi, bi milletvekili "öküzün trene baktığı gibi bakıyorlar" demişti.

erdoğan bayraktar+ "çaresizliği hiç tatmamışsınız" bunu hayatım boyunca unutmam.
  • IncredibleMau  (09.03.21 11:33:46)
Önemsiz AKPlilerin (milletvekilleri, teşkilat görevlileri, ilçe belediye başkanları falan) her gün birilerine küfrettiklerini duyuyoruz tabii ama onları geçiyorum.

Benim hatırladığım en efsane ana avrat küfürlü iki tane var:

İlki Bülent Arınç'ın gazeteciye "şeyini şey ettiğimin şeyi" demesi. Aklım çıkmıştı ulan bunu medyanın önünde rahat rahat nasıl söyleyebiliyor diye. www.hurriyet.com.tr

İkincisi ve favori olayım ise Kürşad Tüzmen'in "Hepimiz Bizans'ın çocuklarıyız" diyen Jacques Chirac'a "Avrupalılar ne çocuğu olduğunu iyi bilir" demesi. Kürşad Tüzmen genel olarak olağanüstü bir insandı zaten. Karnını içeri çekerek verdiği pozlarla bezeli Ayşe Arman röportajı hala gözümün önünden gitmiyor.

www.hurriyet.com.tr
  • son feci skilacci  (09.03.21 11:38:32)
ermeni gibi bir şey demişti

  • ShadowOfMoon  (09.03.21 11:45:34)
en son dun sahsim asi konusunda yine hakaret ediyordu sen ne bicim adamsin diye...

  • exlibris  (09.03.21 12:27:39)
bu gerci hakaret degil ama dil surcmesi canli izlemis ve gulmustum www.youtube.com

  • exlibris  (09.03.21 12:29:33)
"iki ayyaş" diyerek kurucularımıza,
bunlar solcu bunlar ateist bunlar terörist diyerek şahsıma yapılmıştı :)

  • Sir Anthony Hopkins  (09.03.21 12:39:26)
bunlardan bir ansiklopedi yazılır. hangisini istiyorsun? yusuf yerkel'in tekmesinden, özhaseki'nin "onların oylarının Allah belasını versin"e kadar geniş bir yelpazeden bahsediyoruz.

  • ebabil curnatasi  (09.03.21 12:52:52)
“Kadın mıdır kız mıdır bilemem.”

  • suicides underground  (09.03.21 16:36:34)
erdoğan bayraktar leş bir karakter ama!
ne o esnada kızın kanser olduğu biliyor
ne de kızın ona söylediği şeyi duyuyor,
onu görüp yanına gelen binlerce insan gibi, kızı da arzuhalci zannedip, zan ile hareket edip, kameralara da göstermeden cebine para sıkıştırıyor(sonra kız itiraz edince, yine anlamayıp, para verdiğini mırıldanıyor)

ondan sonrası kızın haklı olarak incinmesi ve ben dilenci değilim demesi.

yani e. bayraktarın bu hususta ne yapması gerekiyordu, kasti bi ayıp yok ortada kaza var.

ki kıza karşı bir özür metni açıkladı bakanlık, y.dışından ilaçlarını da getirtti.

bu çok hassas bi mesele, tane tane takip ettim. öyle manşetlere kapılıp konuşulacak bir şey değil.
  • esref  (11.03.21 01:39:30)