İspanyolca için Site veya uygulama yapmayı planlıyorum?

Selamlar,

Kız arkadasım ispanyolca ogretmenı ve birlikte bir site veya telefondan uygulama yapmayı planlıyoruz. elbette fikirler var ama tek sıkıntı yazılım bilmiyor olmamız. Eğer site açarsak örnek vermem gerekirse kelimelerin anlamları için onu açıklayan video ve pekiştiriecek şekilde oyunlar koymak istiyoruz. Bunun için iyi bir yazılım bilgisine sizce gerek var mı ? Ya da telefon için uygulama yapmak daha mı kolay olur ? sorularım belki saçma gelebilir ama düşüncelerinizi almak isterim..

Bence Youtube ile başlayın. Kısa sürede çok kişiye ulaşıp takipçi ve kitle edinirsiniz. Reklamlardan ufak gelir de kazanılır. Dil videoları her zaman izleniyor. İyice oturttuktan sonra da applikasyona geçerseniz. Etkili Pratik İngilizce gibi video ve açıklamalarının yer aldığı size tarzı.

  • kaset  (09.03.21 01:06:49)
@kaset+1, hazır bir şey kullanarak başlayın. Kullanıcınız olursa işleri büyütürsünüz.

O boyutta bir işi sıfır bilgiyle yapmaya kalkarsanız yapamazsınız.
  • plutongezegendegilmi  (09.03.21 01:25:14)
dünyanın en kral yazılımcısı da olsanız ya da sizin önünüze birisi hemen çat diye kullanabileceğiniz siteyi/app'i de bıraksa, mesele dönüp dolaşıp kullanıcı sayısına, kullanıcıya ulaşıp ulaşamamanıza kalıyor. youtube bu yüzden güzel bir ortam. kullanıcısı hazır. para kazanma yöntemleri hazır. site açsanız ya da app yapsanız, kim kullanacak?

  • co2s2  (09.03.21 11:25:01)