istanbul'da 2+1 sifir daire 400.000tl iyi mi sizce?

semt eyup diyelim. lokasyon fena gorunmuyor. cok kalabalik bir muhit degil. onu, arkasi bos biraz. ne dersiniz? cok makul geldi. gaza gelmeden size sorayim dedim.

kredi cekip alayim mi?

Eyüp diyelim dediğin eyüp'ün neresi? yeşilpınar'ın sırtları dağları da eyüp, eyüp meydanı da eyüp.
Ha her halükarda fiyat güzel, ilçe de güzel ama yeri çok önemli.

  • roket adam  (02.03.21 23:19:30 ~ 23:24:30)
cevap icin tesekkurler. aslinda semt cok onemli degil. durust olmak gerekirse bu firsati kacirmamak icin daha fazla bilgi vermek istemiyorum. soyle diyeyim, muhit olarak beni gayet tatmin edecek bir muhit. beni tatmin edecekken kastim.

esenyurt, beylikduzu gibi oyle istanbul merkeze uzak degil.
metroya tasimaya yakin.
sagin solun bina dolu degil.
etrafta yeni binalar oldugu icin gurultucu, comar insanlar olmadigini dusunuyorum.

bir de net 65 brut 70m2 yazmislar. bunu tam anlamadim. tam olarak kac m2?
  • buenosdias  (02.03.21 23:23:53)
net olarak 65 m2 işte. bina yaşı kaç? 65 m2 için yüksek fiyat ama sanırım artık bu civarda hep..

  • sen nasıl bir insansın  (02.03.21 23:31:52)
dostum ı-ıh.. 65 metrekare bildigin 1+1 zaten de, sen bu fiyata 4 levent'te de 1+1 bulabilirsin. eyüp yapma, üzülürsün.

  • mermize  (03.03.21 00:04:15)
elinizde ne kadar var? o mahalledeki kiralar nasil?

  • ala09  (03.03.21 00:09:38)
65 m2 2+1 konum farketmeksizin kötü, uzak durun. 1+1 alın daha iyi.

  • tss  (03.03.21 00:09:45)
Brüt 70 m2 kutu gibi 2+1 olur, o kadar da kötü durmaz. Çok eşyası olan biri için uygun değil ama, aynı evi m2 söylemeden insanlara gösterin çok sıkıntı olmaz, ama göstermeden 70 m2 diyin kafadan elerler :)

  • John Bloor  (03.03.21 10:12:49)
Ben kagithaneden 340 a aldim m2 si belki daha dusuk ama kendim oturacagim icin bana uygun.

Eyupte cok ev baktim. Sunu soyleyeyim.
Sagim solum bos diyorsun ama alirsin evi 2 sene sonra o bos yere gokdelen gibi bina dikerler uzerler adami. Oma dikkat etmrni oneririm.

Fiyat bana ucuk gelmedi. Tabii eyupteki ev tepedeki yerlerde ise istemem cok dik yokuslari var. Insan bakkala gitmeye eriniyor.
  • Filinta61  (03.03.21 10:29:07)