Facebook'ta bir kız tarafından eklendim

Evet tarafından.
Başta Fake profil zannettim, zira kız fena değil eli yüzü düzgün. Kabul etmeden önce profili inceledim, bildiğin aile fotoğrafları falan var. Her şey mantıklı. Fake değil yani. Anlamak için Direkt "naber" diye mesaj attım, kız sanki bu anı bekliyormuş gibi başladı "iyiyim, ders çalışıyorum, senden naber?" falan diye. Uzun uzun mesajlar yazışmaya başladık. Muhabbeti de iyi ha, o da uzun uzun yazıyor. Karşılık görünce rölantiye alır diyodum, kızda en ufak havalanma yok şimdilik. "Profilime nereden denk geldin?" Diye sordum, "bir grupta gördüm, ekledim" dedi açık açık. Olm noliyi ya, Ben alışkın değilim böyle şeylere. Yine de çaktırmiyorum tabii :D
Böbrek.avi olmadığından emin olduk.

Şimdi bu kız aynı zamanda son zamanlarda çok yoğun olduğundan da yakındı. Ki bazı mesajlarıma ertesi gün döndüğü oldu, özür dileyerek (ki bence hesap vermek zorunda değil). Hem derslerin yoğunluğu hem de pandemi dolayısıyla istediği şeyleri yapamadığından yakındı. Okulunun bitmesine az, 4 ay kalmış.

Bu durumda siz olsanız ne yaparsınız? Kızın yoğun olduğunu bile bile buluşma teklifi eder misiniz yoksa 4 ay muhabbeti ilerletir, sonra mı buluşma teklifi edersiniz?

Ben uzun uzun mesajlaşma taraftarı değilim, uzun uzun mesajların büyüyü bozduğunu düşünüyorum. Gerçek hayatta görüşünce konuşacak bir şey kalmıyor.

Ama sizin de fikrinizi almak istedim.

Facebook kasıyor WhatsApp var mı deyin. Oradan devam edin.

  • dissendium  (27.02.21 22:10:49)
yürü git. sonra duruma göre devam edersiniz

  • ankara06  (27.02.21 22:13:51)
WhatsApp'a geçin dissendium'un dediği gibi. Orada daha bir tatlış, samimi konuşmaya başlayın. Ama çok da ileriye gitmeyin tabii, mesela hep arkadaşmış gibi konuşun. Friendzone'a da atılmayın ama siz oranı iyi ayarlayabilirsiniz. Bir iki gün daha böyle gitsin, sonra bir dolaşalım mı dışarıda falan deyin. Çok ciddi bir anlam yüklenmesine gerek yok, yalnızca öyle görüşmek istediğinizi belirtin. Kabul eder gibi geldi bana da nedense. Yoğunsa 1 saat görüşürsünüz, o da yeterli bence.

  • sivilceli ergen  (27.02.21 22:43:35)
Bazı kızlar böyle, aynısını yaşamıştım hatta fake veya bir oyun sandım halbuki alakası yok ve çok güzel muhteşem bir ilişki yaşadım iyi ki o yorumu yapmışım o da görmüş de eklemiş.
Esas konuna gelirsek artık benim cenabetliğim mi bilmiyorum bazen mesela ben veya karşımdaki yoğun oluyor dediğin süre kadar uzuyor uzuyor sonra tam serbest olacağımız zaman hadi eyvallah. Devir maalesef sıkılma devri, 4 ay çok uzun bir süre,mutlaka buluşmanız veya size duygusal bir yatırım yapması gerekiyor, uzaktan konuşmanın büyüsü bir süre sonra bozulur hele ki bu dönemde maalesef öyle.

  • ckisc  (27.02.21 23:14:57)
sahilde yürüyüşe gidin

kötü ihtimali yazayım
-geçmişinde üzülmüştür evlenmek istiyordur (zamanla sorun olmaktan çıkabilir)
bir şekilde araştır internet+arkadaşları
başka erkeklerle de senin gibi konuşup konuşmadığını iyi bil

bunlar yoksa go bence
  • bir soru sorcam  (27.02.21 23:53:25)
Gülücüğe odaklanın.

  • flo  (28.02.21 01:00:24)