Instagram guruları buraya: seks gruplarından gelen mesaj istekleri

Gurular; bunlar ansızın gelmeye başladı.
Hesaba 2-3 aydır like ve takipçi alımı yaptım; epeydir yapmıyorum ve sorunum yoktu.
Birkaç haftadır her gün 10-15 kişilik sapık mesaj grubundan mesaj istepi geliyor.
Fake hesaplar gibi..
2 sorm var:
1- neden kaynaklanmış olabilir; hesabım tehlike altında mı;
2- nasıl önleyebilirim.

Not: şirket hesabı ve arada reklam da çıkılıyor.
Görsel ekte

Hicbir zaman hesabima like ya da takipci alimi yapmadim. Sarap yorumu paylasiyorum ve dediginiz tipte her gün üc-dört mesaj istegi geliyor.

Hesabiniz tehlike altinda degildir, yine de siz uzun-guvenli sifre kullanin, bunun bir zarari olmaz.
  • buf-e kür  (24.02.21 21:01:06 ~ 21:01:20)
Bana da gelmişti geçen. Baktım bağlantı adresi göndermiş sonu .ru ile bitiyor. Cyka yazıp yolladım. Bu sefer hesaba girmeyi denemişler, mail geldi. Ama giremediler tabii. Şifreniz basit değilse ve gelen linklere basmazsanız birşey olmaz.

  • Battalgazininintikaml  (24.02.21 21:41:58)
Hayatımda hiç takipçi satın almadım. Aktif bir hesabım da yok, üstelik gizli hesap. Ona rağmen saçma sapan ergen çocukların kurduğu gruplara ekleniyorum. Hepsini üşenmeyip engellemek gerekiyor.

  • ruhen hastayim ben  (24.02.21 22:12:39)
bana da brazzers ın hesabını takip ettikten sonra gelmeye başladı.

  • ghostinthemech  (24.02.21 22:36:19)