Reddettikten Sonra Pişman Olan Kız

Tam olarak reddetme durumu olmasa da birlikte vakit geçirme teklifini kabul etmemişti. Sonrasında iletişimi tamamen kestim ve biraz zaman geçtikten sonra kendisi gelip benzer bir teklif yaptı, bu kez de ben reddettim.

Bu ilişkiden bir bok olmaz bu saatten sonra sanırım? İki taraf da aynı şeyi tattı, egolar müsaade etmez herhalde artık.

Egonuzdan müsaade isteyip berrak zihinle tekrar deneyebilirsiniz. Güzel bir eşik geçilmiş. İki taraf da naptığının farkındaysa niye devam edilmesin ki.:)
Açıkça biz bir bok yedik ama istiyoruz da diye konuşun karşılıklı. Bol şans <3

  • jalapeno  (21.02.21 22:09:16)
Kimse kimseye şans vermedikçe hepimiz yalnız ve burnumuz havada geziyoruz. En fazla bi daha reddedilirsin. Ne yaşandığını açık açık konuşup tekrar denemelisin bence. Aranızdaki gerginlik aniden sönebilir böylece. İnsan hayatı, olur öyle sıkıntılar arada. Zaten pandemide insana hasretiz. Bulmuşsan egoyu boşverin. <3

  • jalapeno  (21.02.21 22:20:30)
kiz pisman olmus, karar degistirmis ve bi adim atmis.
anormal bi sey yok.

sen hala istedigin halde reddetmissin kizi.
anormal olan bu. niye kiza "ayni seyi tattirmak" istedin ki?

yani bu iliski olabilirdi ama artik olmaz.
  • Kittie  (21.02.21 22:24:18)
Şu vakte kadar birlikte vakit geçirme teklifimi reddetmiş kimseye ikinci bir teklifte bulunmadım.

Egoyla ilgisi yok, sosyal ilişki denklemi gereği şöyledir durum:

-sonradan fikri kendi kendine değişecek kadar dengesiz ya da kendinden habersiz biridir. Cidden istese de bu tip biriyle olunmaz.
-kendinden emindir ve seni beğenmemiştir. Buna saygı sonsuzdur, canı sağ olsundur, salça olunmaz.
Ama Sonradan o adım attıysa da yalnız kalmamak için birine sarmak istiyordur. O noktada güçsüz başlayacak ilişkide lokomotif olmayı sevmem. İlişkinin lokomotifi olmak erkekten beklendiği için çoğu kadın bu tavrı normal sanır ama değildir.
  • Jux  (21.02.21 22:27:53)
Reddetti diyorsun. İşi, dersi vs. vardı belki. Bu kısım belli değil mi? Geçerli bir sebeple reddetmişse ve şimdi buluşalım diyorsa bu neden sorun olsun? Ego falan hikaye.

İstiyorsan buluş. Zaman geçirdikçe ne istediğinizi görürsünüz ve zamanla niye reddettiğini anlarsın. Belki de başka bir sebepten red yemişsindir.

Ben olsama gelirsek; buluşurdum. Ama bu ilk reddetme kısmına şüpheyle yaklaşırdım ve aklımda kalırdı. Başka biri aradan çekildi de bana mı kaldı? Yedek miydik? Gibi sorular aklımdan çıkmaz.
  • Amory Lorch  (21.02.21 22:52:19 ~ 22:53:56)
olmaz. kız büyük ihtimal başkasını beklemiş/denemiş/tartmış ardından sana dönmüştür.

  • renegade  (21.02.21 23:23:38)
Egonu tatmin etmek icin kizi bulusmak istedigin halde reddetmeseydin olumlu konusurdum da boyle kucuk hesaplarla olmaz.

  • instant crush  (22.02.21 06:13:51)
Evet olmaz. İkinci şans tepilmiş, iş inada binmiş

  • Unde bach canim  (22.02.21 12:19:48)
al birini vur otekine durumu. move on pampi.

  • baldur2  (22.02.21 12:23:31)