[]

Fundamentals of english grammer’i nasıl bilirsiniz?

İntermediate seviyemle tekrar ingilzce çalışmaya karar verdim. Evde başlıktaki kitabı buldum.
Başka kaynak araştırayım mı yoksa bununla başla mı dersiniz? Az biraz hevesim var, kaybolsun istemiyorum... 
azar'ın grammar kitapları çok iyilerdi biz talebeyken. bir gramer kitabı olarak bahsettiğiniz kitap intermediate seviyedeki bir öğrenci için gayet iyi. (ben understanding and using english grammar ile çalışmıştım ancak diğer iki kitap da seviyeleri için gayet iyiler)


  • dilemma of subscribtionability  (20.02.21 22:39:21) 
Dilbilgisi ogrenmek istiyorsaniz cok iyi, Ingilizce konusturmaz.


  • howfaristhesky  (21.02.21 03:03:39) 
muthistir


  • baldur2  (21.02.21 10:37:26) 
@howfaristhesky, konuşma için öneriniz var mı? Uygulama ya da site benzeri?


  • boyalı kuş  (21.02.21 16:39:34) 
Konusmak. Kimseniz yoksa kendi kendinize icinizden soyleyin, ben bunu Ingilizce nasil soylerim, sunu nasil soylerim gibi. Daha planli olmak istiyorsaniz ses kaydi yapin.


  • howfaristhesky  (23.02.21 19:59:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.