Twitter'ın amacı nedir?

Son zamanlarda actigim her hesabı hiçbişey yapmasam bile askıya alıyor. Telefon numarası doğrulasam bile. Napacaz yani anlamadım kullanmadığım eski bi hesap vardı onu da 1 hafta içinde askıya aldı. Fake telefon numarası veren bi site var mi tek kullanımlık bir de Twittera bu durumu nasıl iletebilirim. Maillere dönüş yapmıyor gerçi. İyice sıktı yani kapatsalar da kurtulsak diyorum.

he ya senin için kapatacaklar.
daha önce şutlanmana neden olan telefon numaranı kullanıyorsan otomatikman biletini kesiyordur. normal yani.

  • frostpunk  (16.02.21 22:02:28)
Eski hesaba ait sifre, kullanici adi, mail, telefon, profil resmi vs kullanmayacaksiniz. Bunlardan birini bile kullansaniz tespit ediyor aninda. Askiya alinan hesabi kurtaririm falan diye de hic kasmayin, acmazlar. Acacak olsa zaten sureli suspended diyor. Zaman vermeden suspend olduysa hesap gecmis olsun kisaca.
@frostpunk olayi baska boyuta tasidi bunlar, Diyelim eski nickin Gecelerin yargici yeni nickini yargic yapsan ondan bile tespit ediyor

  • neverletyougodown  (16.02.21 22:02:57 ~ 22:07:06)
@neverletyougodown son 1 yılda haklı şikayetlerle 2 hesabım da askıya alındı. aynı telefon numarasıyla tekrarla hesap açtım. demek tamamen gözden çıkarılmayacak sınırları aşmışım. ha, telefon hollanda kayıtlı o ayrı.

  • frostpunk  (16.02.21 22:15:08)
bazı hesapları en fenasından banlıyor, neye göre banlıyor bilmiyorum. tivitırı kullanmayan birinin telefonundan, yeni bir eposta adresi ile hesap açarsanız şansınız yükselir.

  • 9kuyruklukedi  (16.02.21 23:11:25)
telefonun android mi? arkada çalışan zararlı yazılım falan olabilir.

  • roket adam  (16.02.21 23:49:02)
Yazılımdan olduğunu sanmıyorum. Şöyle anlatayım orada çoklu hesap kullanımı var böyle ban yememek için bi hesabımla sadece okuyorum diğer hesapla da menton atmak için kullanayim diyorum. Fakat actigim an telefon nosu istiyor versem bile 1 haftaya kalmadan önce tweetlerime saldırgan diyor sonra hesabı kapatıyor. Saldırgan falan da değil üstelik

  • ir mania  (16.02.21 23:53:51)
@9kuyruk yani kullanılmayan baska birinin hesabına kendi telefonumdan girdim 1 haftada onu da askıya aldı üstelik 200 küsür takipçisi bile vardı. Yani yeni hesapla da ilgisi yok takip etmediği kişilere mention atanı banliyor herhalde içeriğine bakmadan. Eskiden böyle değildi iyice içine etti son zamanlarda

  • ir mania  (16.02.21 23:56:28)
arkadaşımın mimlenmesini bu şekilde çözdük. trollük yapıyordu sürekli.

  • 9kuyruklukedi  (17.02.21 00:28:33)