köpekler beslemek için izin gerekirmi kar fırtınasında

pazar kar kalacak diye uyarı gördüm de
seyler.eksisozluk.com
burda demiş hayvanları besleyin diye.
şişlide karda besleyeyim diyorum ama çok besleyen var normalde. karda kimse çıkmaz diye yapayım diyorum ama izin gerekir mi. polis görürse elde mama yeterli olurmu

Yürüme mesafesinde mi besleyeceksiniz? Haftasonları orman beslemesine gidiyoruz iznimiz olsa da çevirmede bir bagaj dolusu mamayı görünce geç diyolar.

  • suicides underground  (12.02.21 12:37:00)
yürüme mesafesinde fırın filan var. ondan biraz uzağa giderim kurtuluş tarafları. kar yağışının durumuna bağlı gidebildiğim yerlere gitmek istiyorum

  • ShadowOfMoon  (12.02.21 12:39:59)
Yürüdüğünüz sürece sorun olmaz. Zaten 5e kadar yürüme mesafesine gidebiliyorsun. Arabayla olunca dediğim gibi mamayı görünce salıyorlar.

  • suicides underground  (12.02.21 12:43:01)