[]

Activia zarari// pancar sekeri-modifiye nisasta

Activia avokado ve elmalisinin icerigine bakiyodum da pancar sekeri ve modifiye nisasta yaziyor yuzdesi yazmiyor. Sadesi disinda activia tarzi urunler zararli mi yoksa az miktarda mi seker iceriyor? Diyette veya saglikli beslenirken tuketiyor musunuz?
 
propiyotik için kefir içiyorum.


  • 1917  (03.02.21 15:05:44) 
Kefir ve yoğurt yeterli, para kaptırmayın öyle gereksiz ürünlere.


  • Tochinoshin  (03.02.21 16:32:05) 
Paketlenmiş her türlü gıda zararlıdır. Makinalarda süzme, ayrıştırma işlemleri görüyorlar. Buna markette satılan laktozsun sade kefir bile dahil.


  • kanlakarisikyagmur  (03.02.21 18:05:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.