Başlangıç için davul seti

şu uygun mudur? shop.zuhalmuzik.com

Bunun akustik olduğunun ve çok ama çok ses yapacağının farkındasınız değil mi?

  • kisa  (01.02.21 21:53:00)
Tabi soru bu değil de ben elektronik diye düşünüp bakmıştım:)
Akustik için hiç bilgim yok

  • kisa  (01.02.21 21:54:38)
Soruna soru ile cevap vermek isterdim amma ki seçiminde minik bir değişiklik yaparak daha güzel bir ses elde edebileceğini söyleyebilirim. Buyrunuz :

1- shop.zuhalmuzik.com

2- www.gittigidiyor.com

10 dk bakma ile bunu bulabildim. Konuyu geliştirebiliriz tabi.
  • mucoaga  (01.02.21 22:32:59)
@kisa, ikiz deniyor sanırım yaşadığım ev şekline, yan kamşum var sadece. yan komşuya en uzak odaya koyarsam çok da rahatsız etmem diye umuyorum. bir de pedlerle sesi azaltma imkanı var diye biliyorum. o yüzden birkaç yıl için sorun yok akustik davulda.

@mucoaga, teşekkürler hocam, tama iyi bir marka diye biliyorum ama bir yamaha değil sanırım? doğru mu bu?
  • Fusha  (02.02.21 00:02:43)
@Fusha, doğrusu hiç zannetmiyorum. yalıtım olmadığı takdirde ciddi bir ses gidecektir. yan komşu ayrı aynı şekilde o odaya en yakın evdeki komşu da rahatsız olacaktır muhtemelen. bu konuya iyice bir emin olun isterseniz.

  • kisa  (02.02.21 10:33:52)
asla. eğer eviniz ormanın ortasında değilse akustik işine girişmeyin.

  • fade out lines  (11.02.21 02:55:21)
Tama iyidir. Yamahanın 2.eli çok hızlı satılıyor. Fanboyları var Yamahanın. Ses konusu da genelde Yamaha cazcılar, fusioncular, Tama rockçılar ile etiketlenmiş yıllardır.

  • mucoaga  (24.02.21 12:22:58)