dersi akademik danışmandan almak

lisans öğrencisiyim. almam gereken bir ders, bu dersi veren iki hoca var ve biri akademik danışmanım. Kendisiyle yılda 1-2 kez iletişime geçiyorum, bundan sonra bu sıklık belki artar.

Ders çok ilgimi çeken bir ders değil, zorunda olmasam almayacağım bir ders.
1 yıldır online eğitim var, sıkılıyorum.
Ders yükü olarak da biraz ağır bir dönem olacak.

Bu sebeplerden dolayı, sözkonusu derste iyi bir performans göstermeyeceğim muhtemelen, zaten rahat biriyim.

Bu durum (danışman hocamın dersini dandik bir notla geçmek vs) aramızda bir soruna sebep olabilir mi? Akademi ile bir alakam yok, referans mektubu vs peşine düşmem ileride.

sanmam ben hiç takmazdım. bölüm başkanının dersinden bile kalmıştım ben.

  • jelly bear  (24.01.21 19:34:18)
Danışmanın senden başka 50-60 öprenciye daha danışmanlık yapıyordur büyük ihtimal, ismini bile bildiğini sanmam.

  • adventchant  (24.01.21 19:47:23)
tabi ki soruna sebep olmaz. danışmanınız sizinle ilgili idari ve akademik işleri her halükarda yapmak zorunda. notu iyi/kötü öğrenci diye ayırmaz.

  • evanka  (24.01.21 19:48:28)