duşakabine silikon cekme

elimde şu silikondan var.
-duşakabine bundan kullanabilir miyim?
-son kullanma tarihi 2017 de bitmiş. bu önemli mi?

hizliresim.com

Suya dayanıklı silikon var duşakabin için. Skt geçmişse içi kurumuş olabilir.

  • Mistyimage  (18.01.21 16:03:21)
Elinizdeki ürün akrilik mastik olarak geçiyor. Akrilik mastik, temel olarak su bazlı
bir sızdırmazlık malzemesidir. Doğrudan suya maruz kalacak yerlerde kullanıma uygun değildir.
Küvet, duşakabin çevresi için silikon yapılı bir mastik kullanmalısınız.

Bu tarz kimyasalların SKT'leri üründen alacağınız performans açısından önemlidir yoksa açılmadığı ve içi kurumadığı takdirde kullanılabilir.
  • onune3012  (18.01.21 16:16:56)
Elindeki beyaz mastik, silikon değil. Yüksek ihtimal içi kurumuş sertleşmiştir zaten.

Bir tane şeffaf silikon al yeni, bunu bulaştırma, bir de temizlemesi var çünkü.
  • John Bloor  (18.01.21 16:23:45)
çöpe at bunu ömrünü doldurmuştur berbat edersin.
diğerini arkadaşlar söylemiş zaten.

  • jamswety  (18.01.21 17:04:01)
bu silikon değil mastik. bunu macun gibi düşün yalıtım sağlamaz sadece dolgu malzemesidir.
duşakabin silikonu var evet en iyisi odur ama daha uygun dersen normal şeffaf silikon da yapsan olur.

  • etna  (18.01.21 19:55:48)