Yeni doğum hediyesi

Yeni doğum yapmış arkadaşıma bir hediue göndermek istiyorum. Böyle içinde şık ve kaliteli şeylerin olduğu bir sepet mesela. Nereden bulurum böyle bir şeyi?

  • GoodMorningTeacher  (14.01.21 18:56:11)
icinde ne olacak bebek urunu mu anneye ne almak istiyorsunuz anlamadim

  • ala09  (14.01.21 18:57:50)
Selamlar,
Oncelikle nacizane tavsiyem bebek hediyesinden cok anneye hediye almanizin daha iyi olacagi yonunde. Cunku bu donemde bebege zaten fazlaca hediye gelecektir. Lohusa birey icin guzel dusunulmus hediye cok muhtesem durur.

Anneye almak isterseniz, gogus ucu kremi (Lansinoh marka oneririm), gogus pedi (Lansinoh marka), guzel pamuk pijama (emzirme ozellikli), cilt bakim seti gibi urunlerden bir paket yapabilirsiniz.
  • cossecant  (14.01.21 20:53:52)
daha yepisyeni anne olmus biri olarak cossecant'a katiliyorum. bebege zaten (ozellikle ilk bebekse) herkes fazlasiyla hediye getiriyor, anne baba da zaten bi heves bi ton sey aliyor bebege. bu donemde asil ilgisiz kalan anne oluyor :) herkes bebek nasil diyor kimse sen nasilsin demiyor. ama anne de kendinden gecmis oldugu icin ve malum hormonlarin da etkisiyle hassaslasilabiliyor. anneye destek paketi super bi hediye olabilir.

  • in vino veritas  (14.01.21 22:50:25)
anneye de hediye fikri çok güzel gerçekten. ben de aklıma gelenleri yazayım siz bir kolaj yaparsınız :) anneye kuru dut, ceviz gibi kuru yemişlerden bir paket, güzel kokulu krem (the body shop'ın meyveli body yogurtları çok güzel) veya bunun gibi bakım ürünlerinden, keyifli hafif bir kitap, defter, kalem gibi kırtasiye ürünleri. göğüs kremini filan kendisi almış olabilir, onun tek tüpü bol bol yeter artıyor bile.

bebek için de birşey eklemek isterseniz ek gıdaya geçince kullanabileceği pipetli suluk veya mama tabağı gibi birşey olabilir. kullandıkça sizi hatırlarlar. baba için de diz battaniyesi olabilir, bebekle ilgilenmek için uyandığında kullanması için.

wrap sling de hem bebek hem anne baba için ortak güzel bir hediye.

tüm parçaları kapaklı kartondan bir kutuya koyunca şık da olur.
  • evanka  (14.01.21 23:19:28)
Ben yakın zamanda doğum yapan arkadaşıma, cool mama yazan bir kolye, uyku gözlüğü ve bebeği için de muslin örtü aldım çok beğendi. Anneye hediye alınmalı bence de.

  • jazzabel  (14.01.21 23:35:55)
eşim hamile, izninizle burdaki cevapları ona alacağım hediye için kullanacağım :)

  • bugisme  (16.01.21 01:51:55)
Merhaba,

Bencede anne için birşey almak daha mantıklı diye düşünüyorum. bütçenize uygun birşeyler bulmak için bir bakın derim.

www.lohusahamile.com
  • Deryasert  (26.01.23 17:09:43)