Harry Potter ve Ölüm Yadigarları - YKY 2007

Biliyorsunuzdur, YKY HP serisinin kapak tasarımlarını değiştirdi bir süre önce. Yeni kapaklar nostaljik bünyelere alerji yapacak seviyede farklı. Şimdi soru şu:
"Şömiz" denen cilt üstü zarf 7. kitapta var mıydı, yok muydu? Ben vardı gibi hatırlıyorum, fakat hiç bir yerde şömizli 7. kitaba rastlayamadım. Acaba var da bulunmuyor mu, yoksa 7. kitap direkt şömizsiz, karton kapaklı olarak mı basılmıştı?
Evinde bulunduran veya "ben basan matbaayım, kesin bilgi bende var" diyen var mıdır? Ona göre şömizli baskının peşine düşeceğim.

Vardı, ilk baskıların hepsi şömizliydi diye hatırlıyorum. Ama kitaplar babamın evinde olduğu için bakamıyorum.

Yalnız şöyle bir ilan buldum, hepsi şömizli diyor, fotoğraftan da öyle gözüküyor: www.letgo.com

Edit: aha evet, kıvrık kulaklıydı. Yanlış hatırlamışım ben.
  • kobuzchu kiz  (13.01.21 19:05:51 ~ 19:15:09)
hayır 7. kitap öyle değil. Üstteki linkte de dikkat edin ilk altısında kaplama var. Kitaplığımdan da kontrol ettim şimdi, hepsini çıktığı zamanlar alıp okumuş biriyim 5-6-7. kitapları bekledim çıktığı anda almıştım :)

  • rodriguez2  (13.01.21 19:09:13 ~ 19:10:07)
sanırım 7. kitapta şömiz maliyetinden kaçmak için şöyle bir çakallık yapmışlar: www.letgo.com
bu arada letgo'ya hiç bakmamışım evet buradan bulunurmuş aslında :)

  • fiach mchugh  (13.01.21 19:12:38)
7'de yoktu diye hatırlıyorum. Son hatırladığım kılıflı olan 6'ydı.

  • dissendium  (13.01.21 19:34:48)
Bendekinde de şömiz yok.

  • ryhmer  (13.01.21 20:49:37)
hayır 7.de yoktu. 2007de aldım ben de ve şömizsiz :)

  • theseachange  (13.01.21 21:08:05)