Aliexpress'ten kanvas tablo siparişi verilir mi?

Kargoda paramparça olma riski nedir? Toplamı 120x210 boyutunda 3 parça şeklinde olacak.
Başka site öneriniz varsa bakabilirim. Türkiye'de çok pahalı.

society6.com

şurdan aldım. paketler gayet düzgün geldi. güzel korumuşlar. bazen free shipping kampanyası yapıyorlar. onu bekle. veya sepete ekle ve kişiye özel free shipping kampanyası geldiğinde al. çünkü siparişin üçte biri civarında masrafı var.
  • sttc  (11.01.21 23:31:36)
@sttc Leziz site. Teşekkürler.
ek: Çok pahalıymış ya la.

  • ryhmer  (11.01.21 23:40:52 ~ 23:43:16)
aliexpressten urun sorunlu gelirse iade hakki da oluyor. fotogrrafini saticiya gonderseniz kargoda hasar gormesinin sorumlulugu size ait degil yani. arkadasiin urunu sikintili olmustu cok pahali degildi ama sikayetini belirttikten sonra satici iadesini yapti. urunu iade etmesine gerek olmadigini soyledi.

  • ala09  (12.01.21 00:22:47)
Isıtıcılı bir yelek aldım. 200 TL civarı. Gösterdikleri gibi çıkmayınca iade talep ettim. Ürün göndermeli ve göndermesiz iki seçenek çıkıyor. Ürünü göndermeden iade etmek istediğimi söyledim. 120 TL kadar iade ettiler. İade fiyatına AliExpress karar veriyor. Ürün bana 80 TL'ye maloldu ve asla 80 TL'lik bir ürün değil. 20 TL desen yine vermem.

Ürünü göndererek iade talep etseydim Çin'e kargo parası ödeyecektim. Hemen hemen aynı rakama gelecekti. Bunu da denemiştim daha önce.
  • pass  (12.01.21 01:13:06)