bonus kredi karti almak icin ne yapmaliyim?

hicbir sekilde kredi karti ve hatta kredi alamadigima dair duyuru acmistim bi ara.

durum hala ayni sayilir bu arada; gecenlerde garanti bankasi aradi (okulum calisiyordu dolayisiyla 7 yildir kullanmadigim bir hesabim var; kart filan nerde allah bilir) kredi karti ister misiniz dedi; ben de verirseniz alirim dedim :)

tamam dedi iki saat telefondan islem yapti filan, sonra bi cevap geldi reddedilmis...

- yurt disina freelance is yapiyorum, sahis sirketim var, dolayisiyla surekli doviz akisi oluyor hesabima. hos bu para yapi kredi'de duruyor maalesef ki ama yine de hicbir banka bana ne kredi ne de kredi karti vermiyor.

-kredi notum ortalamanin hafif altinda, yukseltmek icin kredi kullanin diyorlar kredi vermiyorlar.en son zor bela teb'den yok yere kredi cektim bu ay 2. taksidi odeyecegim (aylik 2.000 taksit).

-halihazirda bir de enpara kredi kartim var 3250 tl limitli o da limit arttirmiyor.

bu neden boyle ya?
bu arada duyuru acmamin esas sebebi sanirim bonus en avantajli kartmis (miles & smiles, 24 taksit filan) onu nasil alabilirim ya?
sirket hesabimi garantiye tasimayi dusunmustum mobil arayuzu vs daha iyidir diye, onu da pek tavsiye etmediler nedense...

siz ne onerirsiniz?

ben de sizinle benzer şekilde çalışıyorum.

hem garantinin, hem denizbank'ın bonus'unu kullanıyorum (bireysel ve ticari).
bence world bonus'tan çok daha iyi.
bonus yerine world'e başvurun derim, zaten paranız da yapı kredi'ye yatıyormuş.
illa bonus diyorsanız, ticari hesabınızı denizbank'a alıp bonus business alın.
zaten hesap açarken hemen elinize tutuştururlar ama iyi bir şubeye denk gelmeniz lazım.
yine de bireysel olarak en iyi kart world bence.

enpara çok saçmalıyor.
ben de yurtdışından gelen paralar için enpara'yı kullanıyorum, bana kredi kartı bile vermiyor, ona boş verin.
  • blatta hiberna  (05.01.21 15:47:30 ~ 15:48:16)
186 tl aidat ödemek istiyorsan bonus al.

  • jamswety  (05.01.21 16:05:29)
garanti bonus pişmanlıktır. 186 lira nedir ya iptal edicem bende.. bu devirde kullanım bedeli almak kalmadı.. biraz araştırıp doğru kredi kartı seçicem..

  • hunharca ben  (05.01.21 16:30:11)
Enpara kartınıza birkaç ay ara ödemeler yaparak fazladan harcama yapın. Gerekirse nakit alınacakları da kartla alın, arkadaşın satın alacağı şeyi kartınızdan alın vs.
1.500 liralık limitimi güç bela 2.000 lira yapmıştım geçen sene.

Geçtiğimiz aylarda iki üç ay arka arkaya karttan 4 bin lira, 5 bin lira vs. harcama yaptım sonunda limitimi kendileri artırmayı teklif ettiler. Bilgisayar alacaktım apple kredi kartı kabul ediyor, hesabımda para var ama satın alamıyorum, şaka gibi bir durumdu, kendileri karar veriyorlar ancak.
  • kullanıcıadımbuolsun  (05.01.21 17:41:31)
Mobildeyim editleyemedim, enparadan limit artınca akbank arayıp(sadece eski bir burs hesabım vardı 10 senedir kullanılmayan) kredi kartı teklif etti. Önce mevcut kartınızın limitini yükseltmeye çalışın bu iş böyle yürüyor nedense. Sonra garanti de yeşil ışık yakabilir size.

  • kullanıcıadımbuolsun  (05.01.21 17:43:30)