Hangi Bankaları Kullanıyorsunuz?

Merhaba, yepyeni bir anketle daha karşınızdayım.

Soru başlıkta, hangi bankalarla çalışıyorsunuz, telefonunuzda hangilerinin uygulamaları var ve kullanıyorsunuz? Ben başlayayım:

1. Denizbank, maaş hesabı ve kredi kartı
2. Cepteteb, az buçuk birikim
3. Enpara, birikim bu da ve ayrıca ücretsiz eft
4. Ziraat, devlete olan borçlarımı ödüyorum (kyk)
5. İş, atm bulamayınca buraya atıp burdan çekiyorum. evin yanında atmsi var
6. Papara, Netflix Youtube ve Spotify abonelikleri için
7. Yapı kredi, kredi borcu var ve kredi kartı

Ayrıca annem ing kullanıyor, onun avantajı faiz oranının yüksek olması

Çok fazla banka varmış linç etmeyin bari :(

1 - Garanti. maaş ve birikim hesabı
2 - yapı kredi. kredi kartı
3 - aktif bank. benim adıma başkası kullanıyor. yüksek faiz veriyor galiba bu da.
  • IncredibleMau  (05.01.21 13:28:34)
sadece maaş hesabımın olduğu bankayı kullanıyorum vakıfbank.

yapı kredi vardı iptal ettirdim kart aidatı meselesi yüzünden. iptal ettik deyip etmeyip, her sene ücret yansıtıyorlardı. saatlerce süren aramalar konuşmalar baya yormuştu beni.

passolig'in aktif bank'ı var mecburen. onun da kart limitini 200 TL'ye çektirdim kullanmıyorum.
  • Improbable  (05.01.21 13:41:58)
Vakıfbank - Maaş ve kredi kartı+ yatırım şeyleri+ kredi ve ıvır zıvır
Uygulaması bir ara baya sıkıntılıydı beni tanımadı o zaman sildim bir daha yüklemedim

Başka banka kullanmıyorum
  • bnmzz  (05.01.21 13:43:42)
1-yapi kredi maas & n11 alisveris kredisi
2-enpara: her seyim! Cok seviyorum. Kredi karti + parayi tuttugum yer
3-is bank: kredi karti + kredi
4-cepteteb: bazen yemeksepeti, onun disinda pek sevmiyorum
  • mor oje  (05.01.21 13:45:41)
maaş ingye yatıyor
param enparada

  • nahtoderfahrung  (05.01.21 13:51:30)
İşbank maaş hesabı ve kredi kartı. Cepteteb kredi kartı

  • stewie  (05.01.21 14:01:00)
1. Akbank-eski maaş hesabı, her şey orada tanımlı olduğu olduğu için henüz vazgeçemedim.
2. Garanti-yeni maaş hesabı
3. İş bankası-kredi kartı kullanıyorum.
4. ziraat-kredi ödüyorum.
  • Kıllanıcı adı:  (05.01.21 14:30:58)
ziraat, vakıfbank, ing ve enpara hesabım var.
aktif olarak ing ve enparayı kullanıyorum. harcama ing, birikim enpara.
kredi kartım yok, sadece banka kartı kullanıyorum.
  • candide  (05.01.21 14:44:26)
1- enpara, tum islemleri burdan yapiyorum
2- cepteteb, doviz orda

Daha once isbankasi ve akbank kullanmistim maas hesaplarim onlarda oldugu icin ama artik oyle bir durum yok, kullanmayi biraktim ikisini de.
  • fakyoras  (05.01.21 14:51:40)
garanti, sadece maaş.
enpara, birikim ve kredi kartı.
iş, kredi kartı ve ogs.
kuveyt türk, kredi kartı.
papara, spotify & netflix.

kartların hepsi aidatsız.
  • inheritance  (05.01.21 14:52:10)
Yapı Kredi - Maaş, kredi kartı, genel kullanım
Enpara - Kampanyalar, kredi kartı, otomatik fatura ödemeleri vs.
Cepteteb - Yatırım (Hisse vs.)

ben de kvk ödüyorum ama kendimi ziraat kullanıyorum saymam. ödemek için ayrı bir sitesi vardı ordan ödüyorum. hiç ziraate girmedim son 4 yılda.
  • king lizard  (05.01.21 16:00:53)