konsol almadan tv üzerinden oyun oynama platformu

var mıdır böyle bir şey şu an? ps oyunlarının platform üzerinden oynandığı bir şey?

ben laptopu hdmi kablosuyla televizyona bağlayıp kablosuz oyun koluyla oynayabiliyorum. kabloluyla da olur tabii ki ama fazla uzaklaşamazsınız

  • matilda  (29.12.20 12:38:01 ~ 12:38:45)
PlayStation'a özel oyunları oynamak istiyorsanız cevap: Hayır. Bunun dışında Google'nin Stadia'sını bir inceleyin derim.

  • ultranil07  (29.12.20 12:50:09)
matilda +1

  • stewie  (29.12.20 12:51:10)
Emülatörler var ama PS2 veya en iyi ihtimalle PS3 oyunlarını oynatır.

O da doğrudan televizyondan olmaz, emülatör bilgisayarda çalışır, bilgisayar televizyona bağlanır ancak öyle. 10+ senelik oyunlar için değer mi veya ne kadar keyifli olur ayrı bir konu.
  • ejderha kuyrugunun ucunda yanan ates  (29.12.20 13:10:05)
geforce now şu an için en iyi streaming oyun platformu. ama ps oyunları diyorsanız öyle bir şey yok henüz. sadece kendi kütüphanesindeki oyunları oynayabilirsiniz.

  • sir gawain  (29.12.20 14:38:03)